Tinkara Troha

Jméno Tinkara Troha


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 1 (15) 36 b 227–229. (66.)
2021 1 (13) 22 b 248–249. (78.)
2020 6 (16) 105 b 151. (41.)
Celkem 8 0 (44)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 65. (14.) 36 01:33:51 54:11 (54%) 36 142–145. (35.)
6 čt 19. 5. Klánovice 36 159–161. (42.)
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 36 170–172. (45.)
8 čt 2. 6. Třebotov 36 179–181. (49.)
9 čt 9. 6. Horoměřice 36 189–191. (53.)
10 čt 16. 6. Okrouhlo 36 193–195. (54.)
11 čt 23. 6. Káraný 36 201–204. (57.)
12 čt 1. 9. Závist a Károv 36 211–214. (60.)
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 36 218–221. (63.)
14 čt 15. 9. Hostivař 36 222–225. (64.)
15 čt 22. 9. Hodkovičky 36 227–229. (66.)
16 st 28. 9. XL Velbloud (Kbely)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje 79. (17.) 22 02:01:32 68:55 (61%) 22 136–137. (46.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 22 160–161. (51.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 22 175–176. (55.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 22 181–182. (57.)
7 čt 17. 6. Jevany 22 195–196. (64.)
8 čt 24. 6. Písnice 22 201–202. (66.)
9 čt 2. 9. Klecany 22 220–221. (70.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 22 234–235. (74.)
11 čt 16. 9. Aloisov 22 234–235. (74.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 22 236–237. (74.)
13 čt 30. 9. Bohnice 22 248–249. (78.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 88. 13 02:29:01 106:02 (102%) 13 141. (40.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 101. 1 01:41:46 60:06 (59%) 14 166. (45.)
4 čt 28. 5. Juliána 87. 1 15 186. (53.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 15 203. (58.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 88. (20.) 1 01:35:15 53:18 (52%) 16 211. (59.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 16 219. (62.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 16 231. (65.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 16 234. (66.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 16 259. (76.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 16 267. (80.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 16 274. (84.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 57. (14.) 44 01:27:15 60:17 (69%) 60 194. (56.)
14 čt 24. 9. Kamýk 56. (13.) 45 01:04:07 30:08 (32%) 105 142. (39.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 105 147. (40.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 105 151. (41.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)