Tomáš Bezouška

Jméno Tomáš Bezouška


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 9 (11) 740 b 8.
zima 2021-2022 1 (7) 73 b 102–103.
2021 12 1 (13) 944 b 4.
zima 2020-2021 6 (7) 476 b 9.
2020 16 (16) 1075 b 9.
zima 2019-2020 2 (7) 196 b 10.
2019 15 1 (18) 1317 b 4.
2018 11 1 (18) 1068 b 18.
2017 12 (14) 1133 b 3.
2016 12 (15) 1104 b 6.
2015 17 (20) 1584 b 5.
2014 13 (14) 1094 b 5.
2013 9 (14) 727 b 25.
Celkem 135 3 (174)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 20. 81 00:33:35 06:29 (7%) 81 24.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 9. 92 01:11:35 12:09 (10%) 173 10.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 173 15.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 173 39.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 9. 92 00:48:46 09:06 (9%) 265 34.
6 čt 19. 5. Klánovice 16. 85 00:55:44 10:23 (9%) 350 13.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 6. 95 01:09:20 13:08 (11%) 445 10.
8 čt 2. 6. Třebotov 9. 92 01:04:55 11:11 (9%) 537 9.
9 čt 9. 6. Horoměřice 7. 94 01:05:40 11:51 (10%) 631 9.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 5. 96 01:13:12 10:57 (8%) 727 8.
11 čt 23. 6. Káraný 7. 94 00:48:15 11:31 (11%) 740 8.
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 28. 73 01:41:16 30:38 (23%) 73 31.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 73 49.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 73 62.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 73 66.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 73 73.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 73 77.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 73 102–103.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 10. 91 00:58:44 10:14 (9%) 91 12.
2 čt 13. 5. Radotín 9. 92 01:04:38 10:13 (8%) 183 8.
3 čt 20. 5. Řeporyje 5. 96 01:03:00 10:23 (9%) 188 7.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 11. 90 00:56:50 11:26 (10%) 279 5.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 8. 93 00:51:47 09:44 (9%) 372 5.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 5. 96 00:58:18 07:23 (6%) 377 7.
7 čt 17. 6. Jevany 13. 88 01:01:53 11:10 (10%) 468 7.
8 čt 24. 6. Písnice (pořadatel) 100 568 5.
9 čt 2. 9. Klecany 6. 95 01:09:53 13:44 (11%) 663 3.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 10. 91 00:39:26 09:23 (10%) 754 3.
11 čt 16. 9. Aloisov 6. 95 01:07:54 14:16 (12%) 758 4.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 6. 95 01:31:27 15:56 (11%) 853 4.
13 čt 30. 9. Bohnice 11. 90 00:46:54 11:37 (12%) 944 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař) 7. 94 01:11:36 09:10 (7%) 94 8.
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12. 4. 97 01:33:05 10:51 (7%) 191 6.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy) 191 8.
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely) 14. 87 01:01:21 01:18 (1%) 278 12.
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák) 5. 96 01:01:44 13:28 (12%) 374 10.
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 6. 95 01:03:27 17:04 (16%) 382 9.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 7. 94 01:04:32 10:23 (9%) 476 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 12. 89 00:49:58 11:21 (11%) 89 14.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 12. 89 00:52:57 09:58 (9%) 178 8.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 21. 80 00:49:53 08:13 (8%) 178 12.
4 čt 28. 5. Juliána 15. 86 00:55:23 09:54 (9%) 264 11.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 25. 76 01:00:51 14:48 (13%) 344 12.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 40. 61 01:00:20 18:23 (18%) 344 15.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 13. 88 01:27:09 16:22 (12%) 432 14.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 27. 74 00:52:57 14:26 (14%) 508 16.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 12. 89 00:31:28 06:39 (7%) 597 15.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 10. 91 00:50:33 09:52 (9%) 688 13.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 30. 71 00:51:32 19:13 (20%) 688 15.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 4. 97 03:33:24 17:57 (7%) 785 11.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 6. 95 00:33:37 06:39 (7%) 880 10.
14 čt 24. 9. Kamýk 8. 93 00:40:49 06:50 (7%) 973 10.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 7. 94 00:39:16 04:53 (5%) 1067 9.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 17. 84 00:39:06 09:20 (10%) 1075 9.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 4. 97 01:17:29 04:34 (3%) 97 9.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 97 17.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 97 22.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 2. 99 01:03:15 14:05 (12%) 196 5.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 196 7.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 196 9.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 196 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 9. 92 01:21:25 10:15 (7%) 92 11.
2 čt 11. 4. Veleslavín (pořadatel) 100 192 4.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 192 6.
4 st 1. 5. Čelákovice 5. 96 00:39:13 01:32 (1%) 288 5.
5 čt 9. 5. Hostivař 6. 95 00:30:09 02:47 (3%) 383 5.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 8. 93 00:43:03 03:06 (3%) 384 6.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 4. 97 00:55:03 04:50 (4%) 481 6.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 5. 96 00:51:07 07:00 (6%) 577 5.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 4. 97 01:11:42 08:01 (6%) 674 5.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 9. 92 00:40:04 08:08 (8%) 766 5.
11 čt 20. 6. Sedlec 14. 87 01:06:39 17:13 (15%) 766 6.
12 čt 27. 6. Dubeč 16. 85 00:57:33 10:47 (10%) 858 5.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 15. 86 00:39:24 08:45 (9%) 945 6.
14 čt 12. 9. Krčák 4. 97 00:47:54 06:03 (5%) 1042 5.
15 čt 19. 9. Kolovraty 4. 97 00:50:58 05:53 (5%) 1139 3.
16 čt 26. 9. Vítkov 9. 92 00:40:24 08:21 (9%) 1144 4.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 26. 75 01:03:30 25:45 (26%) 1231 4.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 1317 4.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 18. 83 00:40:49 10:59 (12%) 83 21.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 83 47.
3 čt 26. 4. Krčák 83 69–70.
4 čt 3. 5. Vysočany 17. 84 00:35:18 06:41 (7%) 167 43.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 4. 97 00:40:05 04:45 (4%) 264 30.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 8. 93 00:50:19 05:19 (5%) 357 21.
7 čt 24. 5. Děvín 12. 89 00:57:57 10:02 (9%) 446 19.
8 čt 31. 5. Struhařov 446 21.
9 čt 7. 6. Juliána 31. 70 01:00:43 14:14 (13%) 516 21.
10 čt 14. 6. Točná 7. 94 01:08:40 13:55 (12%) 610 18.
11 čt 21. 6. Okrouhlo (pořadatel) 100 710 16.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 18. 83 00:52:38 10:16 (10%) 793 16.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 4. 97 01:19:10 14:30 (11%) 890 15.
14 čt 20. 9. Klánovice 16. 85 01:03:25 11:18 (10%) 975 13.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 8. 93 00:36:42 03:12 (3%) 1068 10.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 1068 13.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1068 16.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1068 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 4. 97 00:27:52 03:28 (4%) 97 35–36.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 7. 94 00:33:42 04:01 (4%) 191 23.
4 čt 25. 5. Kosoř 9. 92 01:16:26 10:30 (8%) 283 18.
5 čt 1. 6. Točná 4. 97 01:04:33 05:34 (4%) 380 6.
6 čt 8. 6. Lipence 4. 97 00:38:08 03:37 (3%) 477 4.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 5. 96 00:54:29 07:04 (6%) 573 4.
8 čt 22. 6. Zvole 7. 94 00:55:10 07:55 (7%) 575 4.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 3. 98 00:42:28 05:19 (5%) 673 3.
10 čt 7. 9. Hostivice 3. 98 00:35:48 03:52 (4%) 771 3.
11 čt 14. 9. Hostivař 8. 93 00:57:15 12:43 (12%) 864 3.
12 čt 21. 9. Zátiší 9. 92 00:53:03 11:26 (11%) 956 3.
13 čt 5. 10. Dobeška 16. 85 00:30:38 05:32 (6%) 1048 3.
14 čt 12. 10. Ořechovka 1133 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 7. 94 00:38:10 05:39 (6%) 94 10.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 6. 95 00:47:11 07:42 (7%) 189 5.
3 čt 5. 5. Bohnice 189 30.
4 čt 12. 5. Křeslice 7. 94 00:36:44 03:22 (3%) 283 17.
5 čt 19. 5. Novodvorská 9. 92 00:32:13 05:56 (6%) 375 5.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 9. 92 00:45:28 08:10 (8%) 467 5.
7 čt 2. 6. Ďáblice 22. 79 00:41:57 10:43 (11%) 546 6.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 12. 89 00:51:11 10:28 (10%) 556 8.
9 čt 16. 6. Valy 6. 95 00:55:49 07:33 (6%) 651 7.
10 út 21. 6. Čelákovice 6. 95 00:45:38 06:47 (6%) 746 7.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 825 7.
12 čt 22. 9. Klíčov 825 12.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 11. 90 01:21:47 13:08 (10%) 915 11.
14 st 5. 10. Malešice 9. 92 00:30:46 06:01 (7%) 1007 11.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 4. 97 00:24:26 04:41 (5%) 1104 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 9. 92 00:50:48 07:52 (7%) 92 13.
2 čt 23. 4. Juliána 6. 95 00:40:18 03:34 (3%) 187 5.
3 st 29. 4. PrÚjezd 7. 94 00:48:47 04:52 (4%) 281 6.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 7. 94 00:45:56 06:44 (6%) 375 5.
5 čt 14. 5. Zátiší 8. 93 00:44:31 10:22 (11%) 376 6.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 3. 98 00:57:35 02:05 (1%) 474 6.
7 čt 28. 5. Babický muničák 13. 88 00:52:10 10:10 (9%) 566 6.
8 čt 4. 6. Říčany 9. 92 00:36:13 03:40 (3%) 566 7.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 5. 96 00:51:18 10:07 (9%) 662 6.
10 út 16. 6. Valy 8. 93 01:07:09 08:00 (6%) 755 6.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 9. 92 00:57:00 10:50 (10%) 847 6.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 9. 92 00:28:51 07:18 (8%) 939 6.
13 čt 3. 9. Uhříněves 1031 6.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 1119 6.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 4. 97 00:48:09 05:50 (5%) 1128 6.
16 ne 20. 9. Krňany 1216 6.
17 čt 24. 9. Šeberák 10. 91 00:37:34 07:36 (8%) 1307 6.
18 st 30. 9. Motol 7. 94 01:13:00 15:12 (12%) 1401 6.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 7. 94 00:44:45 08:24 (8%) 1495 6.
20 st 14. 10. Jižní město 12. 89 00:31:10 06:56 (8%) 1584 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 12. 89 00:38:41 08:18 (9%) 89 15.
2 čt 15. 5. memoriál APM 20. 81 00:55:03 16:26 (16%) 170 15.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 4. 97 00:59:41 07:05 (6%) 267 8.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 5. 96 01:09:48 06:14 (5%) 363 8.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 6. 95 00:31:26 03:12 (3%) 377 6.
6 čt 12. 6. Čelákovice 6. 95 00:48:01 05:11 (5%) 472 5.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 8. 93 01:06:12 12:01 (10%) 565 4.
8 čt 26. 6. Hostavice 646 5.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 5. 96 00:17:15 02:06 (2%) 742 5.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 12. 89 01:17:17 19:55 (16%) 750 5.
11 čt 18. 9. Hostivař 32. 69 01:12:15 28:02 (26%) 831 6.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 8. 93 00:51:23 06:51 (6%) 924 6.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 20. 81 01:03:47 14:59 (13%) 1005 6.
14 čt 16. 10. Klánovice 12. 89 00:47:15 09:50 (10%) 1094 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 30. 71 00:46:35 13:54 (14%) 71 62–63.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 8. 93 01:11:12 10:26 (8%) 164 27.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 164 47.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 41. 60 00:56:52 19:27 (19%) 224 34.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 20. 81 00:34:45 06:05 (6%) 305 26.
7 čt 13. 6. Klánovice 32. 69 01:12:06 23:25 (21%) 374 27.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 7. 94 468 21.
9 st 26. 6. Káraný 10. 91 01:09:30 13:35 (11%) 559 19.
10 čt 5. 9. Radotín 559 20.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 17. 84 01:10:04 24:09 (22%) 643 19.
12 čt 19. 9. Krčák 643 22.
13 st 25. 9. Čimice 643 29.
14 čt 3. 10. Novodvorská 17. 84 00:39:58 12:23 (14%) 727 25.