Tomáš Buňata

Jméno Tomáš Buňata


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 1 (18) 52 b 209–210.
zima 2021-2022 1 (7) 60 b 125–126.
2020 1 (16) 53 b 212–213.
Celkem 3 0 (41)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 49. 52 00:43:15 16:09 (18%) 52 53.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 52 86–87.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 52 106–107.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 52 113–114.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 52 127.
6 čt 19. 5. Klánovice 52 142.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 52 154.
8 čt 2. 6. Třebotov 52 160.
9 čt 9. 6. Horoměřice 52 168–169.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 52 171–172.
11 čt 23. 6. Káraný 52 179–181.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 52 186–188.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 52 191–193.
14 čt 15. 9. Hostivař 52 197–198.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 52 203–204.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 52 205–206.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 52 205–206.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 52 209–210.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 41. 60 01:57:21 46:43 (35%) 60 44.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 60 62.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 60 72.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 60 76.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 60 83.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 60 87.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 60 125–126.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 48. 53 01:07:38 29:01 (29%) 53 50.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 53 79.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 53 100–101.
4 čt 28. 5. Juliána 53 119–121.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 53 129–130.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 53 147.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 53 153–154.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 53 163–164.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 53 167–168.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 53 179–180.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 53 187–188.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 53 199–200.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 53 200–201.
14 čt 24. 9. Kamýk 53 203–204.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 53 209–210.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 53 212–213.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)