Tomáš Štec

Jméno Tomáš Štec
Jeffer

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 4 (15) 197 b 96.
2021 5 (13) 245 b 74.
2020 11 (16) 688 b 39.
Celkem 20 0 (44)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 67. 34 00:53:23 26:17 (30%) 34 70.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 34 108.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 34 125.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 34 130.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 51. 50 01:13:11 33:31 (33%) 84 102.
6 čt 19. 5. Klánovice 51. 50 01:10:09 24:48 (23%) 134 77.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 134 86.
8 čt 2. 6. Třebotov 134 91.
9 čt 9. 6. Horoměřice 134 99.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 134 105.
11 čt 23. 6. Káraný 134 110.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 134 112.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 134 114.
14 čt 15. 9. Hostivař 38. 63 01:00:54 25:26 (26%) 197 96.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 197 96.
16 st 28. 9. XL Velbloud (Kbely)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje 64. 37 01:46:12 53:35 (47%) 37 112.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 78. 23 01:34:51 49:27 (46%) 60 116.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 50. 51 01:15:09 33:06 (32%) 111 73.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 111 80.
7 čt 17. 6. Jevany 111 88.
8 čt 24. 6. Písnice 45. 56 02:08:29 53:48 (39%) 167 73.
9 čt 2. 9. Klecany 167 78.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 167 83.
11 čt 16. 9. Aloisov 23. 78 01:28:05 34:27 (30%) 245 68.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 245 71.
13 čt 30. 9. Bohnice 245 74.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána 56. 45 01:20:51 35:22 (33%) 45 130.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 51. 50 01:16:39 30:36 (28%) 95 91.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 95 95.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 37. 64 01:47:43 36:56 (28%) 159 76.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 38. 63 00:58:05 19:34 (19%) 222 64.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 41. 60 00:39:59 15:10 (17%) 282 59.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 41. 60 01:03:50 23:09 (22%) 342 56.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 34. 67 00:54:02 21:43 (23%) 409 50.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 409 51.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 34. 67 00:46:45 19:47 (22%) 476 48.
14 čt 24. 9. Kamýk 27. 74 00:50:54 16:55 (17%) 550 42.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 31. 70 00:50:44 16:21 (17%) 620 38.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 33. 68 00:44:40 14:54 (16%) 688 39.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)