Veronika Vedralová

Jméno Veronika Vedralová


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2021 2 (13) 58 b 181. (53.)
2020 6 (16) 196 b 101. (23.)
zima 2019-2020 1 (7) 94 b 61. (12.)
2019 7 (18) 258 b 88. (19.)
Celkem 16 0 (54)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 105. (33.) 1 01:54:35 66:05 (60%) 1 114–125. (39–41.)
2 čt 13. 5. Radotín 1 127–135. (42–44.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 1 152–160. (51–53.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 1 177–183. (55–57.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 1 192–197. (59–60.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 1 198–203. (61–62.)
7 čt 17. 6. Jevany 44. (7.) 57 01:25:53 35:10 (31%) 58 143. (41.)
8 čt 24. 6. Písnice 58 146. (41.)
9 čt 2. 9. Klecany 58 155. (43.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 58 168. (49.)
11 čt 16. 9. Aloisov 58 171. (50.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 58 174. (51.)
13 čt 30. 9. Bohnice 58 181. (53.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 59. (12.) 42 01:17:07 38:30 (39%) 42 61. (14.)
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 64. (13.) 37 01:18:34 35:35 (34%) 79 48. (9.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 87. (17.) 14 01:20:03 38:23 (37%) 79 75. (16.)
4 čt 28. 5. Juliána 93 76. (18.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 68. (12.) 33 01:29:35 43:32 (41%) 126 73. (16.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 126 81. (18.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 126 94. (22.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 126 104. (27.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 126 112. (28.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 79. (20.) 22 01:59:28 78:47 (78%) 148 102. (24.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 148 105. (24.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 148 109. (27.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 53. (11.) 48 01:04:05 37:07 (42%) 196 93. (19.)
14 čt 24. 9. Kamýk 196 94. (20.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 196 98. (23.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 196 101. (23.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 59. (7.) 94 01:30:04 17:09 (12%) 94 16. (8.)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 94 27. (8.)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 94 34. (11.)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 94 35. (11.)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 94 51. (11.)
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 94 56. (12.)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 94 61. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 02:28:06 105:00 (101%) 1 91–104. (20–23.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 72. 29 01:51:27 61:39 (56%) 30 115. (23.)
4 st 1. 5. Čelákovice 61. 40 01:06:25 28:44 (29%) 70 96. (18.)
5 čt 9. 5. Hostivař 74. 27 01:03:58 36:36 (41%) 97 83. (18.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 52. (6.) 49 01:10:27 30:30 (30%) 145 69. (11.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 146 79. (15.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 146 86. (17.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 146 87. (17.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 146 95. (19.)
11 čt 20. 6. Sedlec 146 99. (21.)
12 čt 27. 6. Dubeč 50. (12.) 51 02:17:57 91:11 (85%) 197 84. (19.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 197 89. (19.)
14 čt 12. 9. Krčák 197 90. (19.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 40. (13.) 61 01:25:10 40:05 (38%) 258 81. (18.)
16 čt 26. 9. Vítkov 258 86. (19.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 258 87. (19.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 258 88. (19.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)