Vladimír Kuchař

Jméno Vladimír Kuchař


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 2 (17) 91 b 153.
zima 2021-2022 1 (7) 40 b 149.
2021 1 (13) 1 b 265–269.
zima 2019-2020 3 (7) 213 b 8.
Celkem 7 0 (44)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 61. 40 00:49:44 26:04 (31%) 40 121.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 50. 51 01:10:22 28:38 (28%) 91 79.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 91 91.
6 čt 19. 5. Klánovice 91 106.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 91 118.
8 čt 2. 6. Třebotov 91 121.
9 čt 9. 6. Horoměřice 91 129.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 91 135.
11 čt 23. 6. Káraný 91 138.
12 čt 1. 9. Závist a Károv 91 142.
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 91 145.
14 čt 15. 9. Hostivař 91 147.
15 čt 22. 9. Hodkovičky 91 150.
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 91 151.
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 91 153.
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 6. 11. MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) 61. 40 03:01:17 110:39 (84%) 40 64.
2 so 20. 11. Babinského bloudění (Bakov n. J.) 40 81.
3 pá 31. 12. Zimní Vrtilka (4.12.-5.1.) (Písnice) 40 90.
4 čt 6. 1. Tříkrálový orienťák (Kbely) 40 94.
5 st 19. 1. Noční hrádek (Roztyly) 40 101.
6 so 22. 1. Pojizerská Bludička (Bakov n. J.) 40 105.
7 so 19. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 40 149.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 103. 1 01:38:50 50:20 (46%) 1 114–125.
2 čt 13. 5. Radotín 1 127–135.
3 čt 20. 5. Řeporyje 1 152–160.
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 1 177–183.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 1 192–197.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 1 198–203.
7 čt 17. 6. Jevany 1 212–216.
8 čt 24. 6. Písnice 1 218–222.
9 čt 2. 9. Klecany 1 237–241.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 1 251–255.
11 čt 16. 9. Aloisov 1 251–255.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 1 253–257.
13 čt 30. 9. Bohnice 1 265–269.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 50. 51 02:27:37 74:42 (56%) 51 65.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 16. 85 01:21:55 23:13 (19%) 136 5.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 136 11.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 136 13.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 24. 77 02:57:36 12:37 (5%) 213 6.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 213 8.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 213 8.