Vlčkajda

Jméno Vlčkajda


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 1 (5) 70 b 114–115. (28.)
2020 1 (16) 63 b 201. (58.)
2012 1 (17) 54 b 257–261. (61–62.)
Celkem 3 0 (38)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 31. (4.) 70 01:24:55 25:29 (21%) 70 67. (15.)
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 70 84. (17.)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 70 98. (24.)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 70 114–115. (28.)
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM
8 čt 2. 6. Třebotov
9 čt 9. 6. Horoměřice
10 čt 16. 6. Okrouhlo
11 čt 23. 6. okolí Čelákovic
12 čt 1. 9. rezervováno
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 38. (13.) 63 02:56:37 -19:10 (-8%) 63 187. (51.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 63 189. (53.)
14 čt 24. 9. Kamýk 63 193. (56.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 63 198. (57.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 63 201. (58.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 47. (11.) 54 01:33:25 36:05 (30%) 54 122–124. (35.)
5 čt 3. 5. Mníšek 54 150–152. (40.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 54 184–187. (44.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 54 191–194. (45.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 54 205–208. (46.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 54 219–222. (48.)
10 út 12. 6. Káraný 54 222–225. (50.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 54 226–229. (53.)
12 st 8. 8. Řepy 54 233–236. (54.)
13 st 5. 9. Klánovice 54 244–247. (56.)
14 st 12. 9. Chabry 54 249–252. (57.)
15 st 19. 9. Hostivař 54 252–256. (59–60.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 54 253–257. (59–60.)
17 st 3. 10. Záběhlice 54 257–261. (61–62.)