Zdeněk Papež

Jméno Zdeněk Papež


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 2 (11) 138 b 108.
2021 2 (13) 102 b 115.
2020 1 (16) 74 b 180.
2019 2 (18) 62 b 177.
Celkem 7 0 (58)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 31. 70 01:22:02 25:50 (22%) 70 141–142.
8 čt 2. 6. Třebotov 70 145–146.
9 čt 9. 6. Horoměřice 33. 68 01:18:36 24:47 (21%) 138 97.
10 čt 16. 6. Okrouhlo 138 103.
11 čt 23. 6. Káraný 138 108.
12 čt 1. 9. Károv
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 43. 58 01:08:01 22:37 (21%) 58 117.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 58 130.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 58 136.
7 čt 17. 6. Jevany 58 142.
8 čt 24. 6. Písnice 57. 44 06:25:57 311:16 (231%) 102 98.
9 čt 2. 9. Klecany 102 107.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 102 109.
11 čt 16. 9. Aloisov 102 110.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 102 113.
13 čt 30. 9. Bohnice 102 115.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec
14 čt 24. 9. Kamýk
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 27. 74 00:48:13 13:50 (14%) 74 179.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 74 180.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 00:55:04 11:58 (11%) 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 40. 61 01:15:23 25:35 (23%) 62 91.
4 st 1. 5. Čelákovice 62 106.
5 čt 9. 5. Hostivař 62 121.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 62 127.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 62 134.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 62 135.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 62 141.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 62 149.
11 čt 20. 6. Sedlec 62 150.
12 čt 27. 6. Dubeč 62 155.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 62 161.
14 čt 12. 9. Krčák 62 166.
15 čt 19. 9. Kolovraty 62 168.
16 čt 26. 9. Vítkov 62 170.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 62 177.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 62 177.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)