Žofka

Jméno Žofka


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2022 3 (18) 243 b 91. (20.)
2021 1 (13) 84 b 141–143. (39.)
2020 5 (16) 342 b 72. (12.)
2019 1 (18) 71 b 161–164. (36.)
Celkem 10 0 (65)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák
2 čt 28. 4. Stará Boleslav
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint)
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle)
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky
6 čt 19. 5. Klánovice
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice)
8 čt 2. 6. Třebotov 18. (1.) 83 01:11:39 17:55 (15%) 83 129–130. (31.)
9 čt 9. 6. Horoměřice 19. (1.) 82 01:11:20 165 88. (16.)
10 čt 16. 6. Okrouhlo 165 94. (19.)
11 čt 23. 6. Káraný 23. (2.) 78 00:53:39 16:55 (17%) 243 77. (15.)
12 čt 1. 9. Závist a Károv 243 82. (16.)
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka (Strahov) 243 84. (17.)
14 čt 15. 9. Hostivař 243 86. (18.)
15 čt 22. 9. Hodkovičky 243 88. (19.)
16 st 28. 9. XL Velbloud I. etapa (Kbely) 243 89. (19.)
17 st 28. 9. XL Velbloud II. etapa (Kbely) 243 89. (19.)
18 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví) 243 91. (20.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 17. (3.) 84 01:01:25 12:55 (11%) 84 19. (4.)
2 čt 13. 5. Radotín 84 49. (9.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 84 67. (13.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 84 94–95. (25.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 84 102–103. (29.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 84 108–109. (32.)
7 čt 17. 6. Jevany 84 116–117. (33.)
8 čt 24. 6. Písnice 84 121–122. (33.)
9 čt 2. 9. Klecany 84 128–130. (35.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 84 134–136. (37.)
11 čt 16. 9. Aloisov 84 136–138. (37.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 84 139–141. (39.)
13 čt 30. 9. Bohnice 84 141–143. (39.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 20. (2.) 81 00:57:22 14:23 (13%) 81 46–47. (8.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 10. (1.) 91 00:47:07 05:27 (5%) 172 18. (3.)
4 čt 28. 5. Juliána 17. (2.) 84 00:57:01 11:32 (10%) 256 15. (2.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 83. (19.) 1 00:54:27 08:24 (7%) 257 34. (4.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 16. (1.) 85 00:51:12 09:15 (9%) 341 17. (2.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 342 32. (4.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 342 44. (8.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 342 52. (8.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 342 55. (8.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 342 57. (8.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 342 58. (9.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 342 61. (11.)
14 čt 24. 9. Kamýk 342 67. (11.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 342 68. (11.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 342 72. (12.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 30. 71 00:47:56 10:15 (10%) 71 93–94. (17.)
5 čt 9. 5. Hostivař 71 111–112. (24.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 71 116–117. (25.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 71 122–123. (29.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 71 125–126. (29.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 71 130–131. (29.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 71 135–137. (30.)
11 čt 20. 6. Sedlec 71 137–139. (30.)
12 čt 27. 6. Dubeč 71 141–143. (33.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 71 147–149. (33.)
14 čt 12. 9. Krčák 71 152–154. (34.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 71 154–156. (35.)
16 čt 26. 9. Vítkov 71 155–158. (35.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 71 161–164. (36.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 71 161–164. (36.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)