V Babickém lese s SI a testováním UsynligO
Martin Sajal | 28. 04. 2020
Pražská MTBO liga se ve čtvrtek 14. května po pěti letech vrátí do Babického lesa. Nebýt invaze koronaviru, trénink by se v tomto prostoru letos nekonal. Postupné uvolňování omezujících opatření zas stojí za změnou charakteru tréninku. Místo původně plánovaného vyhodnocování průjezdu kontrolami pouze na základě záznamů v mobilní aplikaci UsynligO se pojede s bezkontaktním SportIdentem (AIR+), ale UsynligO při této příležitosti zároveň pořádně otestujeme. Přihlášky jsou spuštěny. Rozpis bude vydán někdy v prvních květnových dnech, zatím je zde shrnutí toho nejdůležitějšího.
celý článekSezóna otevřena! (+ výsledky dětské trati)
František | 24. 04. 2020
První trénink máme za sebou a podle všeho to dopadlo báječně: 73+11 účastníků, výborné počasí a žádné konflikty s místními ani s četnictvem. Děkujeme všem, kdo dorazili!
celý článekPoslední informace před startem otvíráku
František | 22. 04. 2020
Protože počet přihlášených atakuje sedmdesátku, původní krypto-samoobslužná varianta nepřipadá v úvahu a liga bude s ohledem na okolnosti celkem standardní. Protože ale výjimečný stav trvá a je nutno dodržet pár opatření navíc. Vše je v pokynech , ale pár věcí zdůrazním.
celý článekChuchle láká! Doražte na otvírák.
František Havlůj | 20. 04. 2020
Nenechte si ujít otvírák ani parádní terén a přijeďte ve čtvrtek do Chuchle! Ať už to bude klasicky nebo samoobslužně, čeká vás kvalitní kratší middle v sice kopcovatém, ale krásně sjízdném terénu s různorodou sítí cest.
celý článekSamoobslužný otvírák 2020
Míša Lacigová | 16. 04. 2020
Už vás nemůžeme nechat déle čekat, takže vyjeďme teď nebo to nebude do prázdnin. Začala jsem první první ligou vůbec a 10 let to bylo fajn. Tedy pod rouškou všech omezení vir(t)uálně otevírám i druhou dekádu. Tak snad si to opět užijete, i když se doufám nepotkáme .
M.



