Žebříček zima 2020-2021

Základní pravidla bodování a výpočtu žebříčku:

Do žebříčku se započítávají jednotlivé tréninky podle počtu uskutečněných v sezóně dle následujícího klíče:

2 – 5 tréninků = 1 nejhorší výsledek (absence) se škrtá
6 – 10 tréninků = 2 nejhorší výsledky (absence) se škrtají
11 – 15 tréninků = 3 nejhorší výsledky (absence) se škrtají
16 – 20 tréninků = 4 nejhorší výsledky (absence) se škrtají
atd

Boduje se umístění v absolutním společném pořadí jednotlivého tréninku. Vítěz(ka) jednotlivého tréninku získává do žebříčku 100 bodů, každý(á) další v pořadí o bod méně (případné 101. a další umístění = 1 bod). Kategorie žen má v žebříčku dílčí pořadí. O bodování účastníků s menším počtem nalezených kontrol rozhoduje pořadatel tréninku. Pořadatel tréninku získává do žebříčku 100 bodů Pomocníci pořadatele získávají do žebříčku také 100 bodů.

Titul “Nezmar” získává ten, kdo se zúčastní všech tréninků v sezóně jako závodník nebo pořadatel.

Pravidla bodování MTBOliga Junior Trophy naleznete v sekci Pro účastníky.

Tabulka žebříčku

V tabulce jsou uvedeny body a pořadí v každém tréninku. Číslo za lomítkem je pořadí mezi ženami, pořadatel má uvedeno “P”.

pořadí body tréninky 1 2 3 4 5 6 7
1. Martin Štěňha 498 5+2 99
(2)
100
P
100
(1)
86
(15)
99
(2)
100
P
99
(2)
2. Pavel Kurz 493 6+0 100
(1)
100
(1)
89
(12)
97
(4)
100
(1)
96
(5)
3. Filip Hegner 484 5+0 95
(6)
98
(3)
93
(8)
99
(2)
99
(2)
4. Příba 484 3+3 100
P
88
(13)
89
(12)
95
(6)
100
P
100
P
5. Ctibor Havlík 482 7+0 96
(5)
99
(2)
95
(6)
90
(11)
100
(1)
86
(15)
92
(9)
6. Petr Marusič 482 7+0 90
(11)
95
(6)
98
(3)
98
(3)
95
(6)
96
(5)
91
(10)
7. Jirka Hejna 476 7+0 93
(8)
83
(18)
99
(2)
100
(1)
94
(7)
85
(16)
90
(11)
8. Borek Coufal 476 7+0 91
(10)
93
(8)
96
(5)
97
(4)
93
(8)
97
(4)
89
(12)
9. Tomáš Bezouška 476 6+0 94
(7)
97
(4)
87
(14)
96
(5)
95
(6)
94
(7)
10. Míra Štochel 469 6+0 92
(9)
96
(5)
91
(10)
92
(9)
98
(3)
88
(13)
11. 1. Jitka Tili Akrmanová 465 6+1 72
(29/5)
90
(11/1)
100
P
94
(7/2)
89
(12/2)
92
(9/2)
75
(26/6)
12. 2. Iva Mědílková 456 7+0 89
(12/1)
78
(23/4)
91
(10/2)
96
(5/1)
91
(10/1)
89
(12/4)
86
(15/1)
13. Robert Sedlecký 440 4+1 88
(13)
82
(19)
100
P
86
(15)
84
(17)
14. Raďoch 421 5+0 74
(27)
83
(18)
88
(13)
88
(13)
88
(13)
15. Mirek Kalina 377 4+0 98
(3)
94
(7)
97
(4)
88
(13)
16. 3. Dana Rypáčková 351 4+0 85
(16/3)
89
(12/2)
94
(7/1)
83
(18/2)
18. Santini tetřev 338 4+0 82
(19)
91
(10)
92
(9)
73
(28)
19. Libor Akrman 325 4+0 82
(19)
84
(17)
90
(11)
69
(32)
20. Petr Vacek 246 3+0 87
(14)
85
(16)
74
(27)
21. Petr Zloský 232 3+0 83
(18)
87
(14)
62
(39)
22. Honza Vacek 195 2+0 97
(4)
98
(3)
23. 4. Markéta Kalinová 172 2+0 86
(15/2)
86
(15/3)
24. 5. Ploutev 168 2+0 77
(24/5)
91
(10/3)
25. Jakub Klapka 161 2+0 81
(20)
80
(21)
27. Petr Majner 140 2+0 79
(22)
61
(40)
28. 7. Martina Hanzlíčková 130 2+0 75
(26/4)
55
(46/10)
30. Vítek Zýka 123 2+0 73
(28)
50
(51)
31. Vojtěch Stránský 100 1+0 100
(1)
32. KLádin 98 1+0 98
(3)
33. Tomáš Johanovský 97 1+0 97
(4)
34. Svoby 95 1+0 95
(6)
35. 8. Petra Vahalová 94 1+0 94
(7/1)
36.-37. Hvězdář 93 1+0 93
(8)
36.-37. Václav Akrman 93 1+0 93
(8)
38.-39. Aleš Bitter 92 1+0 92
(9)
38.-39. 9. Pavla Šimrová 92 1+0 92
(9)
40. Jarda Nitka 90 1+0 90
(11)
41.-42. Juraj Opršal 87 1+0 87
(14)
41.-42. Michal Šebesta 87 1+0 87
(14)
43. Tomáš Dočkal 85 1+0 85
(16)
44. Martin Lichtenberg 84 1+0 84
(17)
45.-46. Honza Kabát 82 1+0 82
(19)
45.-46. Libor 82 1+0 82
(19)
47.-48. Pavel Šťastný 81 1+0 81
(20)
47.-48. 10. Terka Hnátková 81 1+0 81
(20/3)
49. Žitný Chlebák 80 1+0 80
(21)
50.-51. Alex Šroller 79 1+0 79
(22)
50.-51. 11. Iva Veselá 79 1+0 79
(22/4)
52.-53. Petr Fatka 78 1+0 78
(23)
54.-56. Pepa Bašus 77 1+0 77
(24)
54.-56. Petr Bašus 77 1+0 77
(24)
54.-56. 12. Romča Mrázková 77 1+0 77
(24/5)
57. Viktor Slavík 76 1+0 76
(25)
58. 13. Helena Trčková 72 1+0 72
(29/7)
59. Franta Duda 71 1+0 71
(30)
60. Vorel 70 1+0 70
(31)
61. 14. Magdalena Řízková 68 1+0 68
(33/8)
62. Orchidea 67 1+0 67
(34)
63. Kožich 66 1+0 66
(35)
64. Matěj Halouska 65 1+0 65
(36)
65. Jeffer 64 1+0 64
(37)
66. Honza Koubek 63 1+0 63
(38)
67. 15. Adriana Plotzerová 60 1+0 60
(41/9)
68. Jakub Kalina 59 1+0 59
(42)
69. Jiří Fišer 58 1+0 58
(43)
70. Mejla 57 1+0 57
(44)
71. Martin Trávník 56 1+0 56
(45)
72. Ondřej Fatka 54 1+0 54
(47)
73. Tomáš Hyánek 53 1+0 53
(48)
74. Štěpán Dočkal 52 1+0 52
(49)
75. Šimon Dočkal 49 1+0 49
(52)
76. Miroslav Rypáček 48 1+0 48
(53)
Účastníků 33 25 13 15 16 16 54
Žen + mužů 6+27 5+20 2+11 3+12 2+14 5+11 11+43

Junior trophy

pořadí body tréninky 1 2 3 4 5 6 7
1. Radek Lesage 349 4+0 81
(20)
93
(8)
85
(16)
90
(11)
2. Jana Akrmanova 157 2+0 70
(31)
87
(14)
3. Prokop Zýka 125 2+0 74
(27)
51
(50)
4. Radim Rypáček 78 1+0 78
(23)
5. Šárka Rypáčková 47 1+0 47
(54)