Žebříček zima 2022-2023

Základní pravidla bodování a výpočtu žebříčku:

Do žebříčku se započítávají jednotlivé tréninky podle počtu uskutečněných v sezóně dle následujícího klíče:

2 – 5 tréninků = 1 nejhorší výsledek (absence) se škrtá
6 – 10 tréninků = 2 nejhorší výsledky (absence) se škrtají
11 – 15 tréninků = 3 nejhorší výsledky (absence) se škrtají
16 – 20 tréninků = 4 nejhorší výsledky (absence) se škrtají
atd

Boduje se umístění v absolutním společném pořadí jednotlivého tréninku. Vítěz(ka) jednotlivého tréninku získává do žebříčku 100 bodů, každý(á) další v pořadí o bod méně (případné 101. a další umístění = 1 bod). Kategorie žen má v žebříčku dílčí pořadí. O bodování účastníků s menším počtem nalezených kontrol rozhoduje pořadatel tréninku. Pořadatel tréninku získává do žebříčku 100 bodů Pomocníci pořadatele získávají do žebříčku také 100 bodů.

Titul “Nezmar” získává ten, kdo se zúčastní všech tréninků v sezóně jako závodník nebo pořadatel.

Pravidla bodování MTBOliga Junior Trophy naleznete v sekci Pro účastníky.

Tabulka žebříčku

V tabulce jsou uvedeny body a pořadí v každém tréninku. Číslo za lomítkem je pořadí mezi ženami, pořadatel má uvedeno “P”.

pořadí body tréninky 1 2
1. Mirek Kalina 189 2+0 95
(6)
94
(7)
2. Rudolf Ropek 187 2+0 87
(14)
100
(1)
3. Tomáš Dočkal 179 2+0 82
(19)
97
(4)
4. 1. Jitka Tili Akrmanová 174 2+0 84
(17/5)
90
(11/1)
5. 2. Markéta Kalinová 164 2+0 76
(25/6)
88
(13/2)
6. Marián Bartoš 140 2+0 47
(54)
93
(8)
8.-9. 4. Martina Tichovská 100 1+0 100
(1/1)
8.-9. Vojtěch Stránský 100 1+0 100
(1)
10. Milan Loukotka 99 1+0 99
(2)
11.-12. Martin Štěňha 98 1+0 98
(3)
11.-12. Ondřej Sláma 98 1+0 98
(3)
13. 5. Lucka Nedomlelová 97 1+0 97
(4/2)
14.-15. Jan Kolaja 96 1+0 96
(5)
14.-15. Vladimír Hamáček 96 1+0 96
(5)
16. Honza Kabát 95 1+0 95
(6)
17. 6. Lucka Messnerová 94 1+0 94
(7/3)
18. Filip Hegner 93 1+0 93
(8)
19.-20. Zdeněk Kubíček 92 1+0 92
(9)
21.-22. Jiří Kafka 91 1+0 91
(10)
21.-22. Petr Pruner 91 1+0 91
(10)
23. Martin Kareis 90 1+0 90
(11)
24.-25. 7. Iva Mědílková 89 1+0 89
(12/4)
24.-25. Jan Fiala 89 1+0 89
(12)
26. Svoby 88 1+0 88
(13)
27. Vladimír Maršík 87 1+0 87
(14)
28.-29. Miroslav Rypáček 86 1+0 86
(15)
28.-29. Roman Kopecký 86 1+0 86
(15)
30.-31. Martin Vedral 85 1+0 85
(16)
30.-31. Milan Jílek 85 1+0 85
(16)
32. Bohumil Fiedler 84 1+0 84
(17)
33.-34. Karel Smolen 83 1+0 83
(18)
33.-34. Tonda Vojtíšek 83 1+0 83
(18)
35.-36. David Michalička 81 1+0 81
(20)
35.-36. Václav Vild 81 1+0 81
(20)
37. 8. Lucie Řadová 81 2+0 1
(110/30)
80
(21/4)
38. Pavel Müller 80 1+0 80
(21)
39. 9. Jarka 80 2+0 1
(102/26)
79
(22/5)
40. Ctibor Havlík 79 1+0 79
(22)
41.-42. Lubomír Andrš 78 1+0 78
(23)
41.-42. Robert Sedlecký 78 1+0 78
(23)
43. Richard Řada 78 2+0 1
(113)
77
(24)
44. Pavel Štáfek 77 1+0 77
(24)
45. Karel Fousek 76 1+0 76
(25)
46. Petr Bašus 75 1+0 75
(26)
47. Peen 74 1+0 74
(27)
48. Míra Štochel 73 1+0 73
(28)
49. David Meier 72 1+0 72
(29)
50. Martin Lesage 71 1+0 71
(30)
51. Honza Bednařík 70 1+0 70
(31)
52. RaMach 69 1+0 69
(32)
53. 10. Radka Ouhrabková 68 1+0 68
(33/7)
54. Tomáš Kužel 67 1+0 67
(34)
55. Jan Skoupý 66 1+0 66
(35)
56. Jiří Valeš 65 1+0 65
(36)
57. Příba 64 1+0 64
(37)
58. Libor Novák 63 1+0 63
(38)
59. 11. Eva Maliňáková 62 1+0 62
(39/8)
60. Štěpán Merenus 61 1+0 61
(40)
61. Jakub Kozák 60 1+0 60
(41)
62. Franta Duda 59 1+0 59
(42)
63. 12. Dana Rypáčková 58 1+0 58
(43/9)
64. Leoš Bogar 57 1+0 57
(44)
65. Jiří Paulíček 56 1+0 56
(45)
66. Karel Ohera 55 1+0 55
(46)
67. 13. Jana K.E. 54 1+0 54
(47/10)
68. Martin Kunz 53 1+0 53
(48)
69. Šéba 52 1+0 52
(49)
70. Jarda Nitka 51 1+0 51
(50)
71. Jan Rod 50 1+0 50
(51)
72. 14. Jitka Košíková 49 1+0 49
(52/11)
73. 15. Marta Kudrnáčová 48 1+0 48
(53/12)
74. Tomáš Vrbický 46 1+0 46
(55)
75. Martin Smrt 45 1+0 45
(56)
76. 16. Kateřina Mišeková 44 1+0 44
(57/13)
77. 17. Ivana Lacigová 43 1+0 43
(58/14)
78. Jan Flašar 42 1+0 42
(59)
79. Matyáš Rod 41 1+0 41
(60)
80. Jan Švarcbach 40 1+0 40
(61)
81. Jozef Jánoška 39 1+0 39
(62)
82. Petr Kožina 38 1+0 38
(63)
83. Karel Záruba 37 1+0 37
(64)
84. Borek Coufal 36 1+0 36
(65)
85. Vorvaň 35 1+0 35
(66)
86. Vorel 34 1+0 34
(67)
87. Jiří Veruňák 33 1+0 33
(68)
88.-89. Dan Dvořáček 32 1+0 32
(69)
88.-89. Josef Voprsalek 32 1+0 32
(69)
90. Marek Keltner 30 1+0 30
(71)
92. Martin Ištok 29 1+0 29
(72)
94. Vít Smítka 28 1+0 28
(73)
96. Petr Majner 27 1+0 27
(74)
98. Josef Nagy 26 1+0 26
(75)
100. Viktor Potužník 25 1+0 25
(76)
101. Wiktor Duda 24 1+0 24
(7)
102. 22. Eva Havlová 24 1+0 24
(77/15)
103. Michal Mišek 23 1+0 23
(8)
104. Martin Bulíček 23 1+0 23
(78)
105. 23. Eva Bednaříková 22 1+0 22
(9)
106. Laura De Heij 22 1+0 22
(79)
108. 24. Tereza Havlová 21 1+0 21
(80/16)
109. 25. Lenka Štolbová 20 1+0 20
(11)
110. Vladimír Kuchař 20 1+0 20
(81)
111. 26. Hana Andrlová 19 1+0 19
(12)
112. 27. Jana Vašková 19 1+0 19
(82/17)
113. 28. Barborka Szoke 18 1+0 18
(13)
114. Jan Otoupalík 18 1+0 18
(83)
115. 29. Tereza Kirchnerová 17 1+0 17
(14)
116.-117. 30. Lucie Jirátová 17 1+0 17
(84/18)
116.-117. Vít Maroušek 17 1+0 17
(84)
118. 31. Ina Andrlová 16 1+0 16
(15)
120. Štěpán Votava 15 1+0 15
(86)
121. 33. Ludmila Müllerová 14 1+0 14
(17)
122. Pavel Cincibus 14 1+0 14
(87)
123. Erik Maroušek 13 1+0 13
(18)
124. Jiří Beneš 13 1+0 13
(88)
125. Marek Duda 12 1+0 12
(19)
126. Kryštof Sláma 12 1+0 12
(89)
127. Lukáš Kirchner 11 1+0 11
(20)
128. 34. Zuzana Nagyová 11 1+0 11
(90/19)
130. Jan Jirát 10 1+0 10
(91)
131. 35. Marie Hozmanová 9 1+0 9
(22)
132. 36. Marta Vašáková 9 1+0 9
(92/20)
133. 37. Johana Opatřilová 8 1+0 8
(23)
134. 38. Lenka Cincibusová 8 1+0 8
(93/21)
135. 39. Tina Opatřilová 7 1+0 7
(24)
136. Dusan Szoke 7 1+0 7
(94)
137. Hugo Hegner 6 1+0 6
(25)
138. 40. Michaela Kuželová 6 1+0 6
(95/22)
139. Jakub Szoke 5 1+0 5
(96)
140. 41. Jana Benešová 4 1+0 4
(97/23)
141. 42. Ivana Cincibusová 3 1+0 3
(98/24)
142. 43. Jana Bednaříková 2 1+0 2
(99/25)
143. Hynek Andrle 1 1+0 1
(100)
144.-169. 44.-52. Agnieszka Dudová 1 1+0 1
(112/31)
144.-169. 44.-52. Barbora Žemlová 1 1+0 1
(123/35)
144.-169. David Ployhar 1 1+0 1
(118)
144.-169. David Zúbek 1 1+0 1
(105)
144.-169. 44.-52. Hana Vosecká 1 1+0 1
(114/32)
144.-169. 44.-52. Ingrid Behenská 1 1+0 1
(109/29)
144.-169. Jan Čadil 1 1+0 1
(111)
144.-169. Jirka Hejna 1 1+0 1
(121)
144.-169. Jonáš Pinkava 1 1+0 1
(116)
144.-169. Josef Kosprt 1 1+0 1
(127)
144.-169. Karel Volf 1 1+0 1
(120)
144.-169. 44.-52. Margita De Heij 1 1+0 1
(108/28)
144.-169. Matyáš Pinkava 1 1+0 1
(115)
144.-169. Matyáš Zradička 1 1+0 1
(106)
144.-169. Mojmír Števica 1 1+0 1
(129)
144.-169. Ondrej Basus 1 1+0 1
(101)
144.-169. Ondřej Coufal 1 1+0 1
(103)
144.-169. Petr Kuttler 1 1+0 1
(107)
144.-169. Petr Marusič 1 1+0 1
(122)
144.-169. Petr Opatřil 1 1+0 1
(126)
144.-169. 44.-52. Sofie Ropková 1 1+0 1
(119/34)
144.-169. 44.-52. Stanislava Mukařovksá 1 1+0 1
(128/36)
144.-169. Tomáš Popule 1 1+0 1
(124)
144.-169. 44.-52. Veronika Opatřilová 1 1+0 1
(117/33)
144.-169. Vojtěch Bogar 1 1+0 1
(125)
144.-169. 44.-52. Věra Šídlová 1 1+0 1
(104/27)
Účastníků 154 25
Žen + mužů 52+102 5+20

Junior trophy

pořadí body tréninky 1 2
1. Lisa Kalinová 112 2+0 30
(1)
82
(19)
2. Radek Lesage 92 1+0 92
(9)
3. Ella Kalinová 29 1+0 29
(2)
4. Vojta Bednařík 28 1+0 28
(3)
5. Šárka Rypáčková 27 1+0 27
(4)
6. Bára Ouhrabková 26 1+0 26
(5)
7. Kája Müllerová 25 1+0 25
(6)
8. Oskar Kalina 21 1+0 21
(10)
9. Natálka Bartošová 15 1+0 15
(16)
10. Martin Bartoš 10 1+0 10
(21)