MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky

Ročník: zima 2021-2022
Místo: Master Horse Club Svojetice
Datum: so 6. 11.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 130 Kč, děti 30 Kč
Kontrol: 20
Účastníků: 100 28 žen, 72 mužů
Pořádá: Oddíl orientačních sportů Sokol Kostelec nad Černými lesy Vydřisko
Lišanda
KLádin
Místo: Master Horse Club Svojetice
Přílohy výsledky

web -- Přihlášky

playmap

rozpis

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
21. 11. 2021 10:12
Martin Štěňha: Protože MTBOliga ani Zimní Pohár nezná pojem “více tratí”, výsledky závodu byly zpracovány tímto způsobem:
a) výsledky muži + výsledky ženy dle času (tj je bráno jako jedna trať)
b) junioři kteří objeli trať příchozí (ti jsou zároveň počítaní do JT) (ve výsledcích jako -1K)
c) dospělí kteří objeli trať příchozí (ve výsledcích jako -2K)
d) dětská trať (počítají se do JT) (ve výsledcích jako -10K)
e) disk – nedokončili (ve výsledcích jako -17K)
21. 10. 2021 16:31
Vydřisko: Ahoj, přihlášky jsou možné jen přes ORIS a kategorii M jet můžeš. M.
20. 10. 2021 20:34
Petr Marusič: Dva dotazy: Bude možné se přihlašovat i zde nebo pouze přes ORIS? Mohu jet jako neregistrovaný kategorii M? Díky, P.

Přihlášky ještě nejsou otevřeny.

pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Vojtěch Stránský 01:10:38 100 100 1.
2. Martin Štěňha 01:19:17 99 99 5.
3. (1.) Terka Hnátková 01:19:54 98 98 6. (2.)
4. (2.) Míša Lacigová 01:20:09 97 97 7. (3.)
5. (3.) Iva Mědílková 01:20:18 96 96 8. (4.)
6. Tomáš Zrník 01:25:04 95 95 9.
7. Jiří Stránský 01:25:49 94 94 10.
8. Mirek Kalina 01:26:15 93 93 11.
9. (4.) Tereza Kadlecová 01:28:42 92 92 12. (5.)
10. (5.) Lucka Messnerová 01:28:56 91 91 13. (6.)
11. (6.) Markéta Kalinová 01:32:02 90 90 14. (7.)
12. Petr Bašus 01:32:09 89 89 15.
13. Petr Vaněk 01:32:13 88 88 16.
14. (7.) Natali Chamraďa 01:33:15 87 87 17. (8.)
15. (8.) Markéta Lesová 01:33:49 86 86 18. (9.)
16. (9.) Sofie Stránská 01:35:51 85 85 19. (10.)
17. (10.) Jitka Košíková 01:36:05 84 84 20. (11.)
18. Martin Smrt 01:37:32 83 83 21.
19. Martin Vedral 01:37:37 82 82 22.
20. Martin Kareis 01:38:26 81 81 23.
21. Libor Novák 01:38:54 80 80 24.
22. Peen 01:38:56 79 79 25.
23. Petr Pruner 01:39:53 78 78 26.
24. Ctibor Havlík 01:40:22 77 77 27.
25. (11.) Magdalena Řízková 01:40:30 76 76 28. (12.)
26. Jirka Hejna 01:40:49 75 75 29.
27. Svoby 01:40:50 74 74 30.
28. Tomáš Bezouška 01:41:16 73 73 31.
29. Tomáš Kužel 01:42:37 72 72 32.
30. Příba 01:43:43 71 71 33.
31. Ondřej Šňupárek 01:44:22 70 70 34.
32. (12.) Jindra Vostrá 01:45:20 69 69 35. (13.)
33. Josef David 01:47:19 68 68 36.
34. Štěpán Merenus 01:48:44 67 67 37.
35. (13.) Martina Hanzlíčková 01:49:13 66 66 38. (14.)
36. Josef Jiráček 01:51:20 65 65 39.
37. Karel Ohera 01:53:13 64 64 40.
38. Petr Marusič 01:54:37 63 63 41.
39. Leoš Bogar 01:55:21 62 62 42.
40. RaMach 01:56:45 61 61 43.
41. Tomáš Buňata 01:57:21 60 60 44.
42. Franta Duda 01:58:11 59 59 45.
43. Vorel 01:58:52 58 58 46.
44. (14.) TerKa 01:58:53 57 57 47. (15.)
45. Martin Lesage 02:00:23 56 56 48.
46. Vorvaň 02:01:12 55 55 49.
47. Václav Čepička 02:05:15 54 54 50.
48. Tomáš Vrbický 02:05:25 53 53 51.
49. Radim Vozka 02:07:13 52 52 52.
50. Borek Coufal 02:09:42 51 51 53.
51. Petra Matoušková 02:10:29 50 50 54.
52. Vojtěch Bogar 02:10:58 49 49 55.
53. Santini tetřev 02:11:21 48 48 56.
54. Radek Mátl 02:12:40 47 47 57.
55. Laura De Heij 02:13:30 46 46 58.
56. Martin Potužník 02:17:41 45 45 59.
57. Jakub Klapka 02:18:13 44 44 60.
58. (15.) Ivana Lacigová 02:19:58 43 43 61. (16.)
59. Martin Ištok 02:31:15 42 42 62.
60. Viktor Potužník 02:56:34 41 41 63.
61. Vladimír Kuchař 03:01:17 40 40 64.
62. Petr Kuttler 03:18:41 39 39 65.
63. David Meier 01:01:04 -1 K 38 38 66.
64. Radek Lesage 01:05:07 -1 K 37 37 67.
65. (16.) Lisa Kalinová 01:28:07 -1 K 36 36 68. (17.)
66. Daniel Stránský 01:31:04 -1 K 35 35 69.
67. Veronika Vozková 01:37:48 -1 K 34 34 70.
68. (17.) Lenka Cincibusová 01:22:44 -2 K 33 33 71. (18.)
69. (18.) Jana Benešová 01:27:02 -2 K 32 32 72. (19.)
70. Jan Jirát 01:28:07 -2 K 31 31 73.
71. (19.) Veronika Vedralová 01:28:36 -2 K 30 30 74. (20.)
72. (20.) Vendula Andrlová 01:35:33 -2 K 29 29 75. (21.)
73. Boule 01:37:57 -2 K 28 28 76.
74. Marek Kamerer 01:47:29 -2 K 27 27 77.
75. Jiří Beneš 01:48:26 -2 K 26 26 78.
76. (21.) Ivana Cincibusová 01:53:37 -2 K 25 25 79. (22.)
77. Jan Čadil 01:58:43 -2 K 24 24 80.
78. (22.) Agnieszka Dudová 02:15:26 -2 K 23 23 81. (23.)
79. Matyáš Pinkava 02:18:10 -2 K 22 22 82.
80. Hynek Andrle 02:21:00 -2 K 21 21 83.
81. Karel Volf 02:28:17 -2 K 20 20 84.
82. (23.) Iva Messnerová 02:34:07 -2 K 19 19 85. (24.)
83. Vojtěch Vlachovský 04:09:44 -2 K 18 18 86.
84. Ondřej Vozka 00:13:12 -10 K 17 17 87.
85. Oskar Kalina 00:16:09 -10 K 16 16 88.
86. Wiktor Duda 00:16:11 -10 K 15 15 89.
87. (24.) Hana Andrlová 00:19:57 -10 K 14 14 90. (25.)
88. (25.) Tereza Kirchnerová 00:22:54 -10 K 13 13 91. (26.)
89. (26.) Tereza Josková 00:23:53 -10 K 12 12 92. (27.)
90. (27.) Anna Volfová 00:28:02 -10 K 11 11 93. (28.)
91. David Ployhar 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. (28.) Klára Franc Vavříková 09:59:59 -17 K 10 10 94-103. (29.)
91. Jonáš Pinkava 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Anna Zápotocká 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Vladimír Němec 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Lesič 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Marián Bartoš 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Luděk Kadlec 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Jan Kužel 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
91. Jakub Kozák 09:59:59 -17 K 10 10 94-103.
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
Pořadatelé
(pořadatel) Vydřisko 100 100 2–4.
(pořadatel) Lišanda 100 100 2–4. (1.)
(pořadatel) KLádin 100 100 2–4.
Mezičasy nejsou vyhodnocené.
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Vojtěch Stránský 100 1 0
2–4. KLádin 100 0 1
2–4. (1.) Lišanda 100 0 1
2–4. Vydřisko 100 0 1
5. Martin Štěňha 99 1 0
6. (2.) Terka Hnátková 98 1 0
7. (3.) Míša Lacigová 97 1 0
8. (4.) Iva Mědílková 96 1 0
9. Tomáš Zrník 95 1 0
10. Jiří Stránský 94 1 0
11. Mirek Kalina 93 1 0
12. (5.) Tereza Kadlecová 92 1 0
13. (6.) Lucka Messnerová 91 1 0
14. (7.) Markéta Kalinová 90 1 0
15. Petr Bašus 89 1 0
16. Petr Vaněk 88 1 0
17. (8.) Natali Chamraďa 87 1 0
18. (9.) Markéta Lesová 86 1 0
20. (11.) Jitka Košíková 84 1 0
21. Martin Smrt 83 1 0
22. Martin Vedral 82 1 0
23. Martin Kareis 81 1 0
24. Libor Novák 80 1 0
25. Peen 79 1 0
26. Petr Pruner 78 1 0
27. Ctibor Havlík 77 1 0
28. (12.) Magdalena Řízková 76 1 0
29. Jirka Hejna 75 1 0
30. Svoby 74 1 0
31. Tomáš Bezouška 73 1 0
32. Tomáš Kužel 72 1 0
33. Příba 71 1 0
34. Ondřej Šňupárek 70 1 0
35. (13.) Jindra Vostrá 69 1 0
36. Josef David 68 1 0
37. Štěpán Merenus 67 1 0
38. (14.) Martina Hanzlíčková 66 1 0
39. Josef Jiráček 65 1 0
40. Karel Ohera 64 1 0
41. Petr Marusič 63 1 0
42. Leoš Bogar 62 1 0
43. RaMach 61 1 0
44. Tomáš Buňata 60 1 0
45. Franta Duda 59 1 0
46. Vorel 58 1 0
47. (15.) TerKa 57 1 0
48. Martin Lesage 56 1 0
49. Vorvaň 55 1 0
50. Václav Čepička 54 1 0
51. Tomáš Vrbický 53 1 0
52. Radim Vozka 52 1 0
53. Borek Coufal 51 1 0
54. Petra Matoušková 50 1 0
55. Vojtěch Bogar 49 1 0
56. Santini tetřev 48 1 0
57. Radek Mátl 47 1 0
58. Laura De Heij 46 1 0
59. Martin Potužník 45 1 0
60. Jakub Klapka 44 1 0
61. (16.) Ivana Lacigová 43 1 0
62. Martin Ištok 42 1 0
63. Viktor Potužník 41 1 0
64. Vladimír Kuchař 40 1 0
65. Petr Kuttler 39 1 0
69. Daniel Stránský 35 1 0
70. Veronika Vozková 34 1 0
71. (18.) Lenka Cincibusová 33 1 0
72. (19.) Jana Benešová 32 1 0
73. Jan Jirát 31 1 0
74. (20.) Veronika Vedralová 30 1 0
75. (21.) Vendula Andrlová 29 1 0
76. Boule 28 1 0
77. Marek Kamerer 27 1 0
78. Jiří Beneš 26 1 0
79. (22.) Ivana Cincibusová 25 1 0
80. Jan Čadil 24 1 0
81. (23.) Agnieszka Dudová 23 1 0
82. Matyáš Pinkava 22 1 0
83. Hynek Andrle 21 1 0
84. Karel Volf 20 1 0
85. (24.) Iva Messnerová 19 1 0
86. Vojtěch Vlachovský 18 1 0
87. Ondřej Vozka 17 1 0
89. Wiktor Duda 15 1 0
90. (25.) Hana Andrlová 14 1 0
91. (26.) Tereza Kirchnerová 13 1 0
92. (27.) Tereza Josková 12 1 0
93. (28.) Anna Volfová 11 1 0
94–103. Anna Zápotocká 10 1 0
94–103. David Ployhar 10 1 0
94–103. Jakub Kozák 10 1 0
94–103. Jan Kužel 10 1 0
94–103. Jonáš Pinkava 10 1 0
94–103. (29.) Klára Franc Vavříková 10 1 0
94–103. Lesič 10 1 0
94–103. Luděk Kadlec 10 1 0
94–103. Marián Bartoš 10 1 0
94–103. Vladimír Němec 10 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Sofie Stránská 85 1 0
2. David Meier 38 1 0
3. Radek Lesage 37 1 0
4. Lisa Kalinová 36 1 0
5. Oskar Kalina 16 1 0
| 07. 11. 2021 22:43 MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice): výsledky

Zveřejněny výsledky z 1. tréninku / MAUDICUP 2020, aneb memoriál mojí babičky (Master Horse Club Svojetice) a také aktuální žebříček.