1. trénink – Milíčák

Ročník: 2022
Místo: Milíčák
Datum: čt 21. 4.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 80 Kč, děti 50 Kč
Kontrol: 20
Účastníků: 100 26 žen, 74 mužů
Pořádá: Příba Příba
Petr Zloský
Jitka Tili Akrmanová
Robert Sedlecký
Přílohy výsledky

playmap

rozpis

předběžné výsledky

mezičasy

mapa

mapa

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
22. 04. 2022 09:56
Martin Štěňha: Děti či Junioři, kterým se nepočítá žebříček Junior Trophy … (aby byli do JT zařazeni, stačí doplnit ročník narození v ligovém účtu)
Ema Štěpánková, Štěpán Dočkal, Andrea Svobodová, Vojta Bednařík, Kryštof Horák, Emil Mrázek, Tomáš Sixta, Martin Bartoš
22. 04. 2022 09:45
Martin Štěňha: Přihlášení, kteří nedorazili: Kateřina Zajícová; Jan Regal – Böda; Kristina Gybasova; Eva Bednaříková (byla ale nejela); David Náhlovský
22. 04. 2022 09:44
Martin Štěňha: Nechybí .. jen se nepodařilo změnit přepsat číslo čipu na jméno :) … už je to vyřešené
22. 04. 2022 09:18
Martin Lesage: Ahoj, v predbeznych vysledcich chybi Radek. Mel pujceny cip a jel normalni dospelou trat. Diky
12. 04. 2022 15:07
Příba: Info k přihlášce juniorů či dětí aby v tom nebyl chaos … chcete-li JUNIORSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky napište “juniorská” + uhraďte příspěvek na mapu … chcete-li DĚTSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky nic psát nemusíte (anebo napište “dětská”) + neplaťte příspěvek na mapu. Díky
Jméno Dítě
1 Hanka Pakostová
2 Martin Štěňha
3 Matěj Mišoň
4 Iva Mědílková
5 Kateřina Zajícová
6 Jarda Nitka
7 Honza Vacek
8 Jan Regal - Böda
9 Romča Mrázková
10 Borek Coufal
11 Tomáš Johanovský
12 Jiří Paulíček
13 Tomáš Bezouška
14 Aleš Bitter
15 Komanč
16 Martina Hanzlíčková
17 Dana Rypáčková
18 Miroslav Rypáček
19 Šárka Rypáčková
20 Radim Rypáček
21 Pepa Jiráček
22 Martin Trávník
23 Kate
24 Svoby
25 Míša Lacigová
26 Mirek Kalina
27 Jirka Suchý
28 Markéta Kalinová
29 Tomáš Dočkal
30 Ella Kalinová
31 Lisa Kalinová
32 Oskar Kalina
33 Otík
34 V. R.
35 Petr Majner
36 Tereza Kadlecová
37 Luděk Kadlec
38 Dan Dvořáček
39 Ctibor Havlík
40 KLádin
41 Kristina Gybasova
42 Kryštof Horák
43 Maruška Hrdinová
44 Filip Hegner
45 Richard
46 Jarka
47 Štěpán Dočkal
48 Jaromír
49 Vítek Zýka
50 Prokop Zýka
51 Lenka SAM
52 Radek Lesage
53 Martin Lesage
54 Honza Bednařík
55 Eva Bednaříková
56 Vojta Bednařík
57 Vydřisko
58 David Náhlovský
59 Lišanda
60 Lucka Messnerová
61 Berta Mrázková
62 Emil Mrázek
63 Jirka Hejna
64 Radek Dlouhý
65 Libor Hudec
66 Jitka Tili Akrmanová
67 RaMach
68 Daniel Čermák
69 Pepa Goder
70 Martin Vedral
71 Gunde Svan
72 Rozálie Kuchařová
73 Tomáš Štec
74 Šéba
75 Hvězdář
76 Eda Folprecht
77 Miroslav Šimek
78 Michal Průša
79 Pavel Kurz
80 Muštelka
81 Mejla
82 Honza V
83 Miloslav Toušek
84 Pavel Kuchař
85 Santini tetřev
86 Jakub Klapka
87 Denis Mazur
88 Jan Sixta
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Martin Štěňha 00:27:06 100 100 1.
2. KLádin 00:27:57 99 99 6.
3. Honza Vacek 00:29:08 98 98 7.
4. Mirek Kalina 00:29:20 97 97 8-9.
4. Pavel Kurz 00:29:20 97 97 8-9.
6. Obuch 00:29:52 95 95 10.
7. Jirka Suchý 00:29:59 94 94 11.
8. Hvězdář 00:30:09 93 93 12.
9. Pepa Goder 00:30:44 92 92 13.
10. Tomáš Johanovský 00:30:53 91 91 14.
11. Svoby 00:31:14 90 90 15.
12. (1.) Kate 00:31:30 89 89 16. (2.)
13. Eda Folprecht 00:31:40 88 88 17.
14. Matěj Mišoň 00:31:42 87 87 18.
15. Jarda Nitka 00:32:28 86 86 19.
16. Filip Hegner 00:32:37 85 85 20.
17. Martin Vedral 00:32:53 84 84 21.
18. (2.) Míša Lacigová 00:33:00 83 83 22. (3.)
19. Ctibor Havlík 00:33:26 82 82 23.
20. Tomáš Bezouška 00:33:35 81 81 24.
21. Aleš Bitter 00:33:39 80 80 25.
22. Honza Bednařík 00:33:59 79 79 26.
23. Miroslav Rypáček 00:34:12 78 78 27.
24. Libor Hudec 00:35:00 77 77 28.
25. RaMach 00:35:24 76 76 29.
26. (3.) Maruška Hrdinová 00:36:40 75 75 30. (4.)
27. Jirka Hejna 00:36:42 74 74 31.
28. (4.) Iva Mědílková 00:36:43 73 73 32. (5.)
29. Vydřisko 00:36:48 72 72 33.
30. Šéba 00:37:19 71 71 34.
31. Vítek Zýka 00:37:27 70 70 35.
32. Radek Lesage 00:37:29 69 69 36.
33. (5.) Romča Mrázková 00:37:31 68 68 37. (6.)
34. Franta Duda 00:37:42 67 67 38.
35. Jiří Paulíček 00:37:45 66 66 39.
36. (6.) Dana Rypáčková 00:38:09 65 65 40. (7.)
37. Borek Coufal 00:38:22 64 64 41.
38. V. R. 00:38:38 63 63 42.
39. Honza V 00:39:17 62 62 43.
40. Jakub Klapka 00:39:24 61 61 44.
41. Tomáš Dočkal 00:39:25 60 60 45.
42. (7.) Markéta Kalinová 00:39:28 59 59 46. (8.)
43. Daniel Čermák 00:39:53 58 58 47.
44. (8.) Radka Ouhrabková 00:40:06 57 57 48. (9.)
45. (9.) Rozálie Kuchařová 00:40:53 56 56 49. (10.)
46. Michal Průša 00:41:26 55 55 50.
47. (10.) Tereza Kadlecová 00:42:24 54 54 51. (11.)
48. (11.) Lucka Messnerová 00:42:52 53 53 52. (12.)
49. Tomáš Buňata 00:43:15 52 52 53.
50. Santini tetřev 00:43:46 51 51 54.
51. Pepa Jiráček 00:43:55 50 50 55.
52. Kožich 00:44:16 49 49 56.
53. Mejla 00:44:22 48 48 57.
54. Gunde Svan 00:44:28 47 47 58.
55. (12.) Jitka Tili Akrmanová 00:45:02 46 100 2. (1.)
56. (13.) Jitka Košíková 00:45:20 45 45 59. (13.)
57. (14.) Martina Hanzlíčková 00:45:54 44 44 60. (14.)
58. Komanč 00:46:56 43 43 61.
59. Denis Mazur 00:47:11 42 42 62.
60. Otík 00:48:10 41 41 63.
61. Jaromír 00:48:34 40 40 64.
62. Martin Trávník 00:48:38 39 39 65.
63. Miroslav Šimek 00:51:34 38 38 66.
64. Dan Dvořáček 00:51:43 37 37 67.
65. Jan Sixta 00:51:52 36 36 68.
66. (15.) Lisa Kalinová 00:52:06 35 35 69. (15.)
67. Tomáš Štec 00:53:23 34 34 70.
68. Petr Majner 00:54:46 33 33 71.
69. Honza Picka 00:55:29 32 32 72.
70. Hanka Pakostová 00:56:08 31 31 73. (16.)
71. Luděk Kadlec 00:58:36 30 30 75.
72. Pavel Kuchař 01:02:07 29 29 77.
73. (16.) Muštelka 01:06:52 28 28 79. (19.)
74. Miloslav Toušek 01:07:32 27 27 81.
75. Richard 01:21:23 26 26 83.
76. Marek Kamerer 01:27:15 25 25 85.
77. Vladimír Němec 01:28:00 24 24 87.
78. (17.) Lišanda 01:29:31 23 23 90. (22.)
79. (18.) Jarka 09:59:59 -1 K 22 22 91-93. (23.)
79. Martin Lesage 09:59:59 -1 K 22 22 91-93.
79. Robert Sedlecký 09:59:59 -1 K 22 100 3.
79. Herry 09:59:59 -1 K 22 22 91-93.
83. Radek Dlouhý 09:59:59 -2 K 18 18 98.
84. (19.) Lenka SAM 09:59:59 -5 K 17 17 100. (25.)
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Šárka Rypáčková 00:36:45 30 30 3.
2. Vít Ouhrabka 00:37:41 29 29 4.
3. Ema Štěpánková 00:43:00 28 28
4. Prokop Zýka 00:46:10 27 27 5.
5. Ella Kalinová 00:47:05 26 26 6.
6. Štěpán Dočkal 00:52:30 25 25 7.
7. Andrea Svobodová 01:02:29 24 24 8.
8. Radim Rypáček 09:59:59 -1 K 23 23 9-10.
8. Vojta Bednařík 09:59:59 -1 K 23 23 9-10.
10. Berta Mrázková 00:26:24 -8 K 21 21 11.
11. Oskar Kalina 00:29:59 -8 K 20 20 12.
12. Kryštof Horák 00:33:40 -8 K 19 19 13.
13. Emil Mrázek 00:43:45 -8 K 18 18
14. Tomáš Sixta 00:50:22 -8 K 17 17
15. Martin Bartoš 00:51:42 -8 K 16 16 14.
16. Natálka Bartošová 00:52:27 -8 K 15 15 15.
Pořadatelé
(pořadatel) Příba 100 100 4–5.
(pořadatel) Petr Zloský 100 100 4–5.
(pořadatel) Jitka Tili Akrmanová 100 100 2. (1.)
(pořadatel) Robert Sedlecký 100 100 3.
Mezičasy nejsou vyhodnocené.
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 100 1 0
2. (1.) Jitka Tili Akrmanová 100 1 1
3. Robert Sedlecký 100 1 1
4–5. Petr Zloský 100 0 1
4–5. Příba 100 0 1
6. KLádin 99 1 0
7. Honza Vacek 98 1 0
8–9. Mirek Kalina 97 1 0
8–9. Pavel Kurz 97 1 0
10. Obuch 95 1 0
11. Jirka Suchý 94 1 0
12. Hvězdář 93 1 0
13. Pepa Goder 92 1 0
14. Tomáš Johanovský 91 1 0
15. Svoby 90 1 0
16. (2.) Kate 89 1 0
17. Eda Folprecht 88 1 0
18. Matěj Mišoň 87 1 0
19. Jarda Nitka 86 1 0
20. Filip Hegner 85 1 0
21. Martin Vedral 84 1 0
22. (3.) Míša Lacigová 83 1 0
23. Ctibor Havlík 82 1 0
24. Tomáš Bezouška 81 1 0
25. Aleš Bitter 80 1 0
26. Honza Bednařík 79 1 0
27. Miroslav Rypáček 78 1 0
28. Libor Hudec 77 1 0
29. RaMach 76 1 0
30. (4.) Maruška Hrdinová 75 1 0
31. Jirka Hejna 74 1 0
32. (5.) Iva Mědílková 73 1 0
33. Vydřisko 72 1 0
34. Šéba 71 1 0
35. Vítek Zýka 70 1 0
37. (6.) Romča Mrázková 68 1 0
38. Franta Duda 67 1 0
39. Jiří Paulíček 66 1 0
40. (7.) Dana Rypáčková 65 1 0
41. Borek Coufal 64 1 0
42. V. R. 63 1 0
43. Honza V 62 1 0
44. Jakub Klapka 61 1 0
45. Tomáš Dočkal 60 1 0
46. (8.) Markéta Kalinová 59 1 0
47. Daniel Čermák 58 1 0
48. (9.) Radka Ouhrabková 57 1 0
49. (10.) Rozálie Kuchařová 56 1 0
50. Michal Průša 55 1 0
51. (11.) Tereza Kadlecová 54 1 0
52. (12.) Lucka Messnerová 53 1 0
53. Tomáš Buňata 52 1 0
54. Santini tetřev 51 1 0
55. Pepa Jiráček 50 1 0
56. Kožich 49 1 0
57. Mejla 48 1 0
58. Gunde Svan 47 1 0
59. (13.) Jitka Košíková 45 1 0
60. (14.) Martina Hanzlíčková 44 1 0
61. Komanč 43 1 0
62. Denis Mazur 42 1 0
63. Otík 41 1 0
64. Jaromír 40 1 0
65. Martin Trávník 39 1 0
66. Miroslav Šimek 38 1 0
67. Dan Dvořáček 37 1 0
68. Jan Sixta 36 1 0
70. Tomáš Štec 34 1 0
71. Petr Majner 33 1 0
72. Honza Picka 32 1 0
73. (16.) Hanka Pakostová 31 1 0
75. Luděk Kadlec 30 1 0
77. Pavel Kuchař 29 1 0
78. (18.) Ema Štěpánková 28 1 0
79. (19.) Muštelka 28 1 0
81. Miloslav Toušek 27 1 0
83. Richard 26 1 0
85. Marek Kamerer 25 1 0
87. Vladimír Němec 24 1 0
90. (22.) Lišanda 23 1 0
91–93. Herry 22 1 0
91–93. (23.) Jarka 22 1 0
91–93. Martin Lesage 22 1 0
97. Emil Mrázek 18 1 0
98. Radek Dlouhý 18 1 0
99. Tomáš Sixta 17 1 0
100. (25.) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 69 1 0
2. Lisa Kalinová 35 1 0
3. Šárka Rypáčková 30 1 0
4. Vít Ouhrabka 29 1 0
5. Prokop Zýka 27 1 0
6. Ella Kalinová 26 1 0
7. Štěpán Dočkal 25 1 0
8. Andrea Svobodová 24 1 0
9–10. Radim Rypáček 23 1 0
9–10. Vojta Bednařík 23 1 0
11. Berta Mrázková 21 1 0
12. Oskar Kalina 20 1 0
13. Kryštof Horák 19 1 0
14. Martin Bartoš 16 1 0
15. Natálka Bartošová 15 1 0
| 22. 04. 2022 09:50 Milíčák: výsledky

Zveřejněny výsledky z 1. tréninku / Milíčák a také aktuální žebříček.