2. trénink – Stará Boleslav

Ročník: 2022
Místo: Stará Boleslav
Datum: čt 28. 4.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 80 Kč, děti 50 Kč
Kontrol: 26
Účastníků: 90 23 žen, 67 mužů
Pořádá: Partner Elit Tým Martin Štěňha
Iva Mědílková
Přílohy výsledky

playmap

rozpis

předběžné výsledky

mezičasy

mapa -- Ligová

mapa -- Juniorská

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
02. 05. 2022 16:47
Martin Štěňha: Přihlášení, kteří nedorazili: Honza Picka (bez omluvy), Terka Hnátková (omluvena)
29. 04. 2022 07:25
Jelen: Ahoj! Nenašla se náhodou v prostoru startu černá čelovka Petzl? Počítám, že jsem ji vytrousil tam. Díky.
23. 04. 2022 21:47
Fido: Ahoj, nenasel jsem zpusob jak odhlasit – prosim obodhlaseni Michaela Wohankova, odpadl slibeny odvoz, díky.
11. 04. 2022 14:55
Martin Štěňha: Info k přihlášce juniorů či dětí aby v tom nebyl chaos … chcete-li JUNIORSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky napište “juniorská” + uhraďte příspěvek na mapu … chcete-li DĚTSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky nic psát nemusíte (anebo napište “dětská”) + neplaťte příspěvek na mapu. Díky
Jméno Dítě
1 Matěj Mišoň
2 Tomáš Bezouška
3 Aleš Bitter
4 Honza Bednařík
5 Vojta Bednařík
6 Eva Bednaříková
7 Honza Vacek
8 KLádin
9 Vydřisko
10 RaMach
11 Gunde Svan
12 Jitka Tili Akrmanová
13 Svoby
14 Jarda Nitka
15 Borek Coufal
16 Jiří Paulíček
17 Martin Vedral
18 Martin Trávník
19 Mirek Kalina
20 Ctibor Havlík
21 Hvězdář
22 Pepa Goder
23 Santini tetřev
24 Dan Dvořáček
25 Mejla
26 Honza Picka
27 Tomáš Dočkal
28 Karolina Jenikova
29 Needy
30 Valerie
31 Lišanda
32 Josef Voprsalek
33 Martin Lesage
34 Radek Lesage
35 Jirka Hejna
36 Michal Geisler
37 Martin Smrt
38 David Meier
39 Rambo
40 Jelen
41 Vlčkajda
42 Richard
43 Jarka
44 Vítek Zýka
45 Kryštof Průša
46 Prokop Zýka
47 Erik Zýka
48 Marcela Konečná
49 Michal Průša
50 Libor Hudec
51 Kožich
52 Kari
53 Vorel
54 Andrea Svobodová
55 Blanka Svobodová
56 Vláďa Pokorný
57 Rozálie Kuchařová
58 Kryštof Horák
59 Tereza Kadlecová
60 Luděk Kadlec
61 Raďoch
62 Daniel Čermák
63 Matěj Pavlů
64 Jiří Pavlů
65 Pavel Kuchař
66 Bernard
67 Petr Majner
68 David Náhlovský
69 Míša Lacigová
70 Martina Hanzlíčková
71 Adam Léhar
72 Jitka Košíková
73 Martin Bartoš
74 Natálka Bartošová
75 Lůca Messnerová
76 Terka Hnátková
77 Markéta Kalinová
78 Ella Kalinová
79 Jan Kolaja
80 Lisa Kalinová
81 Petr Zloský
82 Jaromír
83 Pavel Štáfek
84 Oskar Kalina
85 Radka Ouhrabková
86 Bára Ouhrabková
87 Jakub Vít
88 Jiří Veruňák
89 Petra Veruňáková
90 Žofie Veruňáková
91 Jakub Klapka
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Needy 00:59:26 100 100 41.
2. KLádin 01:05:13 99 198 2. +4
3. Hvězdář 01:08:09 98 191 5. +7
4. Honza Vacek 01:09:05 97 195 3. +4
5. Aleš Bitter 01:09:14 96 176 8. +17
6. Mirek Kalina 01:09:24 95 192 4. +4
7. Pepa Goder 01:10:06 94 186 6. +7
8. Svoby 01:10:51 93 183 7. +8
9. Tomáš Bezouška 01:11:35 92 173 10. +14
10. Jan Kolaja 01:12:22 91 91 47-48.
11. Pavel Štáfek 01:12:44 90 90 49.
12. Jirka Hejna 01:13:11 89 163 14. +17
13. Matěj Mišoň 01:13:44 88 175 9. +9
14. Martin Vedral 01:14:19 87 171 12. +9
15. Kari 01:14:26 86 86 53.
16. Libor Hudec 01:15:16 85 162 16. +12
17. Tomáš Dočkal 01:15:21 84 144 22. +23
18. Martin Smrt 01:16:10 83 83 56.
19. Martin Lesage 01:17:18 82 104 39. +52
20. Ctibor Havlík 01:17:27 81 163 15. +8
21. RaMach 01:18:10 80 156 19. +10
22. Honza Bednařík 01:18:45 79 158 18. +8
23. Vydřisko 01:19:10 78 150 20. +13
24. Kryštof Průša 01:19:35 77 77 61.
25. (1.) Valerie 01:21:12 76 76 62. (12.)
26. (2.) Míša Lacigová 01:22:04 75 158 17. +5 (3.)
27. David Náhlovský 01:22:07 74 74 64.
28. (3.) Rozálie Kuchařová 01:22:24 73 129 25. +24 (4.) (+6)
29. Borek Coufal 01:22:29 72 136 23. +18
30. Santini tetřev 01:23:26 71 122 28. +26
31. (4.) Vlčkajda 01:24:55 70 70 67. (15.)
32. Bernard 01:26:30 69 69 68.
33. (5.) Jitka Tili Akrmanová 01:28:11 68 168 13. -11 (2.) (-1)
34. (6.) Tereza Kadlecová 01:28:29 67 121 29. +22 (6.) (+5)
35. Jiří Paulíček 01:28:32 66 132 24. +15
36. Jakub Vít 01:29:31 65 65 73-74.
37. (7.) Markéta Kalinová 01:30:37 64 123 27. +19 (5.) (+3)
38. Vorel 01:30:51 63 63 76-77.
39. Rambo 01:31:14 62 62 78-79.
40. (8.) Radka Ouhrabková 01:32:07 61 118 30. +18 (7.) (+2)
41. (9.) Jitka Košíková 01:32:22 60 105 38. +21 (8.) (+5)
42. Radek Lesage 01:32:46 59 128 26. +10
43. Mejla 01:33:51 58 106 36. +21
44. Kožich 01:34:30 57 106 37. +19
45. Gunde Svan 01:34:45 56 103 40. +18
46. Jelen 01:34:46 55 55 84.
47. Daniel Čermák 01:35:38 54 112 33. +14
48. Michal Průša 01:36:04 53 108 34. +16
49. Jiří Veruňák 01:36:55 52 52 86-87.
50. Josef Voprsalek 01:37:29 51 51 88.
51. Dan Dvořáček 01:38:04 50 87 52. +15
52. (10.) Lišanda 01:38:34 49 72 65. +25 (14.) (+8)
53. Petr Zloský 01:39:06 48 148 21. -17
54. Michal Geisler 01:39:12 47 47 92.
55. Jakub Klapka 01:39:23 46 107 35. +9
56. Raďoch 01:41:30 45 45 94.
57. Vítek Zýka 01:41:51 44 114 32. +3
58. Jiří Pavlů 01:42:04 43 43 96-97.
59. Jaromír 01:44:29 42 82 58. +6
60. (11.) Martina Hanzlíčková 01:46:08 41 85 55. +5 (10.) (+4)
61. Vláďa Pokorný 01:49:50 40 40 101.
62. Martin Trávník 01:51:28 39 78 60. +5
63. (12.) Marcela Konečná 01:52:40 38 38 102-103. (22.)
64. Luděk Kadlec 01:55:38 37 67 72. +3
65. Radim Skála 01:58:47 36 36 104-105.
66. Petr Majner 02:00:38 35 68 70. +1
67. (13.) Jarka 02:23:33 34 56 82. +9 (19.) (+4)
68. Richard 02:52:56 33 59 80. +3
69. (14.) Karolina Jenikova 02:54:12 32 32 109-110. (24.)
70. Jarda Nitka 02:58:01 31 117 31. -12
71. Adam Léhar 01:18:23 -1 K 30 30 114.
72. (15.) Lůca Messnerová 01:18:24 -1 K 29 82 57. -5 (11.) (+1)
73. Pavel Kuchař 09:59:59 -1 K 28 57 81. -4
74. Vladimír Němec 03:15:15 -2 K 27 51 89. -2
75. Matěj Pavlů 01:59:49 -9 K 26 26 120.
76. (16.) Blanka Svobodová 02:08:55 -9 K 25 25 122-123. (30.)
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. David Meier 01:06:34 30 30
2. Lisa Kalinová 01:07:16 29 64 2.
3. Prokop Zýka 01:15:52 28 55 3. +2
4. Ella Kalinová 01:29:39 27 53 4. +2
5. Bára Ouhrabková 01:58:25 26 26 13.
6. Andrea Svobodová 02:00:10 25 49 5. +3
7. Kryštof Horák 00:45:02 -11 K 24 43 7. +6
8. Erik Zýka 00:50:15 -11 K 23 23 16-17.
9. Vojta Bednařík 00:54:06 -11 K 22 45 6. +3
10. Oskar Kalina 00:56:01 -11 K 21 41 8. +4
11. Eva Bednaříková 00:57:39 -11 K 20 20
12. Martin Bartoš 09:59:59 -15 K 19 35 9. +5
12. Natálka Bartošová 09:59:59 -15 K 19 34 10. +5
12. Žofie Veruňáková 09:59:59 -15 K 19 19
Pořadatelé
(pořadatel) Martin Štěňha 100 200 1.
(pořadatel) Iva Mědílková 100 173 11. +21 (1.) +4
nejlepší čas
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 200 1 1
2. +4 KLádin 198 2 0
3. +4 Honza Vacek 195 2 0
4. +4 Mirek Kalina 192 2 0
5. +7 Hvězdář 191 2 0
6. +7 Pepa Goder 186 2 0
7. +8 Svoby 183 2 0
8. +17 Aleš Bitter 176 2 0
9. +9 Matěj Mišoň 175 2 0
10. +14 Tomáš Bezouška 173 2 0
11. +21 (1.) (+4) Iva Mědílková 173 1 1
12. +9 Martin Vedral 171 2 0
13. -11 (2.) (-1) Jitka Tili Akrmanová 168 2 1
14. +17 Jirka Hejna 163 2 0
15. +8 Ctibor Havlík 163 2 0
16. +12 Libor Hudec 162 2 0
17. +5 (3.) Míša Lacigová 158 2 0
18. +8 Honza Bednařík 158 2 0
19. +10 RaMach 156 2 0
20. +13 Vydřisko 150 2 0
21. -17 Petr Zloský 148 1 1
22. +23 Tomáš Dočkal 144 2 0
23. +18 Borek Coufal 136 2 0
24. +15 Jiří Paulíček 132 2 0
25. +24 (4.) (+6) Rozálie Kuchařová 129 2 0
27. +19 (5.) (+3) Markéta Kalinová 123 2 0
28. +26 Santini tetřev 122 2 0
29. +22 (6.) (+5) Tereza Kadlecová 121 2 0
30. +18 (7.) (+2) Radka Ouhrabková 118 2 0
31. -12 Jarda Nitka 117 2 0
32. +3 Vítek Zýka 114 2 0
33. +14 Daniel Čermák 112 2 0
34. +16 Michal Průša 108 2 0
35. +9 Jakub Klapka 107 2 0
36. +21 Mejla 106 2 0
37. +19 Kožich 106 2 0
38. +21 (8.) (+5) Jitka Košíková 105 2 0
39. +52 Martin Lesage 104 2 0
40. +18 Gunde Svan 103 2 0
41. Needy 100 1 0
42. -39 Robert Sedlecký 100 1 1
43. -39 Příba 100 0 1
44. -36 Pavel Kurz 97 1 0
45. -35 Obuch 95 1 0
46. -35 Jirka Suchý 94 1 0
47–48. Jan Kolaja 91 1 0
47–48. -33 Tomáš Johanovský 91 1 0
49. Pavel Štáfek 90 1 0
50. -34 (9.) (-7) Kate 89 1 0
51. -34 Eda Folprecht 88 1 0
52. +15 Dan Dvořáček 87 2 0
53. Kari 86 1 0
54. -34 Filip Hegner 85 1 0
55. +5 (10.) (+4) Martina Hanzlíčková 85 2 0
56. Martin Smrt 83 1 0
57. -5 (11.) (+1) Lůca Messnerová 82 2 0
58. +6 Jaromír 82 2 0
59. -32 Miroslav Rypáček 78 1 0
60. +5 Martin Trávník 78 2 0
61. Kryštof Průša 77 1 0
62. (12.) Valerie 76 1 0
63. -33 (13.) (-9) Maruška Hrdinová 75 1 0
64. David Náhlovský 74 1 0
65. +25 (14.) (+8) Lišanda 72 2 0
66. -32 Šéba 71 1 0
67. (15.) Vlčkajda 70 1 0
68. Bernard 69 1 0
69. -32 (16.) (-10) Romča Mrázková 68 1 0
70. +1 Petr Majner 68 2 0
71. -33 Franta Duda 67 1 0
72. +3 Luděk Kadlec 67 2 0
73–74. -33 (17.) (-10) Dana Rypáčková 65 1 0
73–74. Jakub Vít 65 1 0
76–77. -34 V. R. 63 1 0
76–77. Vorel 63 1 0
78–79. -35 Honza V 62 1 0
78–79. Rambo 62 1 0
80. +3 Richard 59 2 0
81. -4 Pavel Kuchař 57 2 0
82. +9 (19.) (+4) Jarka 56 2 0
84. Jelen 55 1 0
86–87. Jiří Veruňák 52 1 0
86–87. -33 Tomáš Buňata 52 1 0
88. Josef Voprsalek 51 1 0
89. -2 Vladimír Němec 51 2 0
90. -35 Pepa Jiráček 50 1 0
92. Michal Geisler 47 1 0
94. Raďoch 45 1 0
96–97. Jiří Pavlů 43 1 0
96–97. -35 Komanč 43 1 0
98. -36 Denis Mazur 42 1 0
100. -37 Otík 41 1 0
101. Vláďa Pokorný 40 1 0
102–103. (22.) Marcela Konečná 38 1 0
102–103. -36 Miroslav Šimek 38 1 0
104–105. -36 Jan Sixta 36 1 0
104–105. Radim Skála 36 1 0
108. -38 Tomáš Štec 34 1 0
109–110. -37 Honza Picka 32 1 0
109–110. (24.) Karolina Jenikova 32 1 0
111. -38 (25.) (-9) Hanka Pakostová 31 1 0
112–113. David Meier 30 1 0
114. Adam Léhar 30 1 0
116. -38 (27.) (-9) Ema Štěpánková 28 1 0
117. -38 (28.) (-9) Muštelka 28 1 0
118. -37 Miloslav Toušek 27 1 0
122–123. (30.) Blanka Svobodová 25 1 0
122–123. -37 Marek Kamerer 25 1 0
126. -35 Herry 22 1 0
128. (32.) Eva Bednaříková 20 1 0
129. (33.) Žofie Veruňáková 19 1 0
130. -33 Emil Mrázek 18 1 0
131. -33 Radek Dlouhý 18 1 0
132. -33 Tomáš Sixta 17 1 0
133. -33 (34.) (-9) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 128 2 0
2. Lisa Kalinová 64 2 0
3. +2 Prokop Zýka 55 2 0
4. +2 Ella Kalinová 53 2 0
5. +3 Andrea Svobodová 49 2 0
6. +3 Vojta Bednařík 45 2 0
7. +6 Kryštof Horák 43 2 0
8. +4 Oskar Kalina 41 2 0
9. +5 Martin Bartoš 35 2 0
10. +5 Natálka Bartošová 34 2 0
11. -8 Šárka Rypáčková 30 1 0
12. -8 Vít Ouhrabka 29 1 0
13. Bára Ouhrabková 26 1 0
14. Matěj Pavlů 26 1 0
15. -8 Štěpán Dočkal 25 1 0
16–17. Erik Zýka 23 1 0
16–17. -7 Radim Rypáček 23 1 0
18. -7 Berta Mrázková 21 1 0
| 29. 04. 2022 00:28 Stará Boleslav: výsledky

Zveřejněny výsledky z 2. tréninku / Stará Boleslav a také aktuální žebříček.