3. trénink – Mělník - Chloumek (sprint)

Ročník: 2022
Místo: Mělník - Chloumek (sprint)
Datum: čt 5. 5.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 80 Kč, děti 50 Kč
Kontrol: 18
Účastníků: 73 18 žen, 55 mužů
Pořádá: Miroslav Šimek Miroslav Šimek
Přílohy výsledky

playmap

rozpis

pokyny

Předěbžné výsledky

mezičasy

mapa

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
06. 05. 2022 20:33
Miroslav Šimek: Na opravě jmen pracujeme.
06. 05. 2022 11:03
Borek Coufal: Myslím, že takových je nás tam více, jak se jména po sprintu zapisovala ručně…
06. 05. 2022 09:47
Radka Ouhrabková: Mirku, ve výsledcích sprintu máme divně příjmení – Vít Ouhrabka a Radka Ouhrabková … Bára sice měla jet juniory, asi na startu dostala dětskou trať, což ale ve finále bylo dobře, oba závody na ní bylo až až. Díky.
25. 04. 2022 15:47
Miroslav Šimek: Info k přihlášce juniorů či dětí aby v tom nebyl chaos … chcete-li JUNIORSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky napište “juniorská” + uhraďte příspěvek na mapu … chcete-li DĚTSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky nic psát nemusíte (anebo napište “dětská”) + neplaťte příspěvek na mapu. Díky
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Vojtěch Stránský 00:23:40 100 100 48-49.
2. Martin Štěňha 00:24:16 99 200 1.
3. KLádin 00:24:55 98 198 2.
4. Honza Vacek 00:25:02 97 195 3.
5. Kouřa 00:26:07 96 96 55.
6. Filip Hegner 00:26:15 95 180 13. +41
7. Jirka Suchý 00:27:00 94 188 6. +40
8. Matěj Mišoň 00:27:17 93 181 11. -2
9. Mirek Kalina 00:27:24 92 192 4.
10. Pavel Štáfek 00:28:15 91 181 12. +37
11. Pepa Goder 00:28:21 90 186 7. -1
12. Jirka Hejna 00:28:31 89 178 14.
13. Svoby 00:28:55 88 183 9. -2
14. Borek Coufal 00:28:57 87 159 23.
15. Martin Lesage 00:28:58 86 168 17. +22
16. Aleš Bitter 00:29:13 85 181 10. -2
17. (1.) Iva Mědílková 00:29:25 84 184 8. +3 (1.)
17. Tomáš Dočkal 00:29:25 84 168 18. +4
19. Hvězdář 00:29:27 82 191 5.
20. Ctibor Havlík 00:29:28 81 163 22. -7
21. (2.) Míša Lacigová 00:29:29 80 163 21. -4 (3.)
22. Jakub Svatý 00:29:48 79 79 72.
22. Libor Hudec 00:29:48 79 164 20. -4
24. Vydřisko 00:29:54 77 155 27. -7
25. Honza Bednařík 00:30:02 76 158 25. -7
26. Vítek Zýka 00:31:02 75 145 28. +4
27. Petr Marusič 00:31:39 74 74 79-80.
28. Ondra Pospíšil 00:31:54 73 73 81.
29. RaMach 00:32:08 72 156 26. -7
30. (3.) Markéta Kalinová 00:32:18 71 135 33. -6 (4.) (+1)
31. Jiří Paulíček 00:32:45 70 136 32. -8
32. Michal Průša 00:32:50 69 124 36. -2
33. Radek Lesage 00:33:38 68 137 30. -4
34. Rambo 00:33:47 67 129 35. +43
35. Vít Ouhrabka 00:33:53 66 95 56. +59
36. Santini tetřev 00:34:10 65 136 31. -3
37. (4.) Jitka Tili Akrmanová 00:34:39 64 168 19. -6 (2.)
38. Josef Voprsalek 00:34:44 63 114 41. +47
38. (5.) Radka Ouhrabková 00:34:44 63 124 37. -7 (6.) (+1)
40. Ffilip 00:35:43 61 61 97.
41. (6.) Terka Hnátková 00:35:52 60 60 100. (23.)
42. Petr Zloský 00:35:53 59 159 24. -3
43. Kožich 00:35:58 58 115 40. -3
44. Komanč 00:36:19 57 100 50. +46
45. (7.) Lisa Kalinová 00:36:26 56 91 60. +15 (9.) (+9)
46. Čépa 00:36:37 55 55 105.
47. Vláďa Pokorný 00:37:04 54 94 59. +42
48. (8.) Jitka Košíková 00:37:24 53 113 42. -4 (8.)
49. Dan Dvořáček 00:37:45 52 102 47. +5
50. Mejla 00:37:59 51 109 44. -8
51. Raďoch 00:38:05 50 95 58. +36
52. Štěpán Dočkal 00:38:53 49 74 78. +43
53. (9.) Marcela Konečná 00:39:10 48 86 67. +35 (12.) (+10)
54. (10.) Martina Hanzlíčková 00:39:22 47 91 63. -8 (10.)
55. Petr Majner 00:40:16 46 81 71. -1
56. (11.) Kamila Knoblochová 00:40:41 45 45 115. (28.)
57. Jaromír 00:41:29 44 86 68. -10
58. Jelen 00:41:55 43 98 53. +31
59. (12.) Helena Zemková 00:42:02 42 42 118-119. (29.)
60. (13.) Ella Kalinová 00:49:43 41 68 86. -1 (18.) (+2)
61. Vladimír Kuchař 00:49:44 40 40 121.
62. Prokop Zýka 00:53:05 39 67 88. -5
63. (14.) Andrea Svobodová 01:02:32 38 63 93. -2 (21.)
64. Jarda Nitka 00:28:28 -1 K 37 123 38. -7
65. (15.) Blanka Svobodová 00:49:41 -1 K 36 61 98. +24 (22.) (+8)
66. Leoš Bogar 00:50:40 -1 K 35 35 124.
67. Vladimír Němec 01:08:52 -1 K 34 61 99. -10
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Bára Ouhrabková 00:32:40 30 56 8. +5
2. Oskar Kalina 00:37:22 29 50 9. -1
3. Natálka Bartošová 01:05:48 28 47 10.
4. Žofie Veruňáková 01:05:50 27 46
5. Juráš Veruňák 01:06:19 26 26
5. Martin Bartoš 01:06:19 26 45 11. -2
Pořadatelé
(pořadatel) Miroslav Šimek 100 138 29. +73
nejlepší čas
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 200 2 1
2. KLádin 198 3 0
3. Honza Vacek 195 3 0
4. Mirek Kalina 192 3 0
5. Hvězdář 191 3 0
6. +40 Jirka Suchý 188 2 0
7. -1 Pepa Goder 186 3 0
8. +3 (1.) Iva Mědílková 184 2 1
9. -2 Svoby 183 3 0
10. -2 Aleš Bitter 181 3 0
11. -2 Matěj Mišoň 181 3 0
12. +37 Pavel Štáfek 181 2 0
13. +41 Filip Hegner 180 2 0
14. Jirka Hejna 178 3 0
15. -5 Tomáš Bezouška 173 2 0
16. -4 Martin Vedral 171 2 0
17. +22 Martin Lesage 168 3 0
18. +4 Tomáš Dočkal 168 3 0
19. -6 (2.) Jitka Tili Akrmanová 168 3 1
20. -4 Libor Hudec 164 3 0
21. -4 (3.) Míša Lacigová 163 3 0
22. -7 Ctibor Havlík 163 3 0
23. Borek Coufal 159 3 0
24. -3 Petr Zloský 159 2 1
25. -7 Honza Bednařík 158 3 0
26. -7 RaMach 156 3 0
27. -7 Vydřisko 155 3 0
28. +4 Vítek Zýka 145 3 0
29. +73 Miroslav Šimek 138 1 1
31. -3 Santini tetřev 136 3 0
32. -8 Jiří Paulíček 136 3 0
33. -6 (4.) (+1) Markéta Kalinová 135 3 0
34. -9 (5.) (-1) Rozálie Kuchařová 129 2 0
35. +43 Rambo 129 2 0
36. -2 Michal Průša 124 3 0
37. -7 (6.) (+1) Radka Ouhrabková 124 3 0
38. -7 Jarda Nitka 123 3 0
39. -10 (7.) (-1) Tereza Kadlecová 121 2 0
40. -3 Kožich 115 3 0
41. +47 Josef Voprsalek 114 2 0
42. -4 (8.) Jitka Košíková 113 3 0
43. -10 Daniel Čermák 112 2 0
44. -8 Mejla 109 3 0
45. -10 Jakub Klapka 107 2 0
46. -6 Gunde Svan 103 2 0
47. +5 Dan Dvořáček 102 3 0
48–49. -7 Needy 100 1 0
48–49. Vojtěch Stránský 100 1 0
50. +46 Komanč 100 2 0
51. -9 Robert Sedlecký 100 1 1
52. -9 Příba 100 0 1
53. +31 Jelen 98 2 0
54. -10 Pavel Kurz 97 1 0
55. Kouřa 96 1 0
57. -12 Obuch 95 1 0
58. +36 Raďoch 95 2 0
59. +42 Vláďa Pokorný 94 2 0
61–62. -14 Jan Kolaja 91 1 0
61–62. -14 Tomáš Johanovský 91 1 0
63. -8 (10.) Martina Hanzlíčková 91 3 0
64. -14 (11.) (-2) Kate 89 1 0
65. -14 Eda Folprecht 88 1 0
66. -13 Kari 86 1 0
67. +35 (12.) (+10) Marcela Konečná 86 2 0
68. -10 Jaromír 86 3 0
69. -13 Martin Smrt 83 1 0
70. -13 (13.) (-2) Lůca Messnerová 82 2 0
71. -1 Petr Majner 81 3 0
72. Jakub Svatý 79 1 0
73. -14 Miroslav Rypáček 78 1 0
74. -14 Martin Trávník 78 2 0
75. -14 Kryštof Průša 77 1 0
76. -14 (14.) (-2) Valerie 76 1 0
77. -14 (15.) (-2) Maruška Hrdinová 75 1 0
79–80. -15 David Náhlovský 74 1 0
79–80. Petr Marusič 74 1 0
81. Ondra Pospíšil 73 1 0
82. -17 (16.) (-2) Lišanda 72 2 0
83. -17 Šéba 71 1 0
84. -17 (17.) (-2) Vlčkajda 70 1 0
85. -17 Bernard 69 1 0
87. -18 (19.) (-3) Romča Mrázková 68 1 0
89. -18 Franta Duda 67 1 0
90. -18 Luděk Kadlec 67 2 0
91–92. -18 (20.) (-3) Dana Rypáčková 65 1 0
91–92. -18 Jakub Vít 65 1 0
94–95. -18 V. R. 63 1 0
94–95. -18 Vorel 63 1 0
96. -18 Honza V 62 1 0
97. Ffilip 61 1 0
98. +24 (22.) (+8) Blanka Svobodová 61 2 0
99. -10 Vladimír Němec 61 3 0
100. (23.) Terka Hnátková 60 1 0
101. -21 Richard 59 2 0
102. -21 Pavel Kuchař 57 2 0
104. -22 (25.) (-6) Jarka 56 2 0
105. Čépa 55 1 0
106–107. -20 Jiří Veruňák 52 1 0
106–107. -20 Tomáš Buňata 52 1 0
109. -19 Pepa Jiráček 50 1 0
111. -19 Michal Geisler 47 1 0
112. +17 (27.) (+6) Žofie Veruňáková 46 2 0
115. (28.) Kamila Knoblochová 45 1 0
117. -21 Jiří Pavlů 43 1 0
118–119. -20 Denis Mazur 42 1 0
118–119. (29.) Helena Zemková 42 1 0
120. -20 Otík 41 1 0
121. Vladimír Kuchař 40 1 0
122–123. -18 Jan Sixta 36 1 0
122–123. -18 Radim Skála 36 1 0
124. Leoš Bogar 35 1 0
125. -17 Tomáš Štec 34 1 0
126–127. -17 Honza Picka 32 1 0
126–127. -17 (30.) (-6) Karolina Jenikova 32 1 0
128. -17 (31.) (-6) Hanka Pakostová 31 1 0
129–130. -17 David Meier 30 1 0
131. -17 Adam Léhar 30 1 0
132. -16 (33.) (-6) Ema Štěpánková 28 1 0
133. -16 (34.) (-6) Muštelka 28 1 0
134. -16 Miloslav Toušek 27 1 0
135. Juráš Veruňák 26 1 0
137. -15 Marek Kamerer 25 1 0
140. -14 Herry 22 1 0
142. -14 (36.) (-4) Eva Bednaříková 20 1 0
143. -13 Emil Mrázek 18 1 0
144. -13 Radek Dlouhý 18 1 0
145. -13 Tomáš Sixta 17 1 0
146. -13 (37.) (-3) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 137 3 0
2. +10 Vít Ouhrabka 95 2 0
3. -1 Lisa Kalinová 91 3 0
4. +11 Štěpán Dočkal 74 2 0
5. -1 Ella Kalinová 68 3 0
6. -3 Prokop Zýka 67 3 0
7. -2 Andrea Svobodová 63 3 0
8. +5 Bára Ouhrabková 56 2 0
9. -1 Oskar Kalina 50 3 0
10. Natálka Bartošová 47 3 0
11. -2 Martin Bartoš 45 3 0
12. -6 Vojta Bednařík 45 2 0
13. -6 Kryštof Horák 43 2 0
14. -3 Šárka Rypáčková 30 1 0
15. -1 Matěj Pavlů 26 1 0
16–17. Erik Zýka 23 1 0
16–17. Radim Rypáček 23 1 0
18. Berta Mrázková 21 1 0
| 06. 05. 2022 22:43 Mělník - Chloumek (sprint): výsledky

Zveřejněny výsledky z 3. tréninku / Mělník – Chloumek (sprint) a také aktuální žebříček.