4. trénink – Mělník - Chloumek (midle)

Ročník: 2022
Místo: Mělník - Chloumek (midle)
Datum: čt 5. 5.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga 80 Kč, děti 50 Kč
Kontrol: 17
Účastníků: 71 17 žen, 54 mužů
Pořádá: Miroslav Šimek Miroslav Šimek
Přílohy výsledky

playmap

rozpis

pokyny

Předběžné výsledky

mezičasy

mapa

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se
25. 04. 2022 15:48
Miroslav Šimek: Info k přihlášce juniorů či dětí aby v tom nebyl chaos … chcete-li JUNIORSKOU: zaškrtněte “dětská” + do poznámky napište “juniorská” + uhraďte příspěvek na mapu … DĚTSKÁ: není. Díky
pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. KLádin 00:41:44 100 298 2.
2. Martin Štěňha 00:42:58 99 299 1.
3. Honza Vacek 00:43:54 98 293 3.
4. Filip Hegner 00:44:58 97 277 7. +6
5. Kouřa 00:45:39 96 192 34. +21
6. Jirka Suchý 00:45:40 95 283 6.
7. Hvězdář 00:45:52 94 285 4. +1
8. Ctibor Havlík 00:46:44 93 256 15. +7
9. Matěj Mišoň 00:46:45 92 273 9. +2
10. Pavel Štáfek 00:48:16 91 272 10. +2
11. Aleš Bitter 00:48:18 90 271 11. -1
12. Ondra Pospíšil 00:48:47 89 162 45. +36
13. Jirka Hejna 00:49:33 88 266 13. +1
14. Martin Lesage 00:49:52 87 255 16. +1
15. Jakub Svatý 00:50:04 86 165 43. +29
16. Honza Bednařík 00:50:17 85 243 18. +7
17. Mirek Kalina 00:50:44 84 284 5. -1
18. Jiří Paulíček 00:51:10 83 219 27. +5
19. Michal Průša 00:51:19 82 206 31. +5
20. Libor Hudec 00:51:30 81 245 17. +3
21. Jarda Nitka 00:51:31 80 203 33. +5
22. Svoby 00:51:46 79 271 12. -3
23. Vydřisko 00:51:51 78 233 21. +6
24. (1.) Míša Lacigová 00:52:17 77 240 19. +2 (2.) (+1)
25. (2.) Terka Hnátková 00:52:22 76 136 52. +48 (9.) (+14)
26. (3.) Iva Mědílková 00:52:23 75 259 14. -6 (1.)
27. (4.) Markéta Kalinová 00:52:48 74 209 30. +3 (4.)
28. Radek Lesage 00:53:03 73 210 29. +1
29. Petr Marusič 00:53:34 72 146 48. +31
30. Borek Coufal 00:55:16 71 230 23.
31. Vítek Zýka 00:55:45 70 215 28.
32. Santini tetřev 00:55:46 69 205 32. -1
33. Ffilip 00:57:18 68 129 58. +39
34. Josef Voprsalek 00:58:14 67 181 36. +5
35. RaMach 00:58:20 66 228 25. +1
36. (5.) Jitka Tili Akrmanová 00:58:54 65 233 22. -3 (3.) (-1)
37. Petr Zloský 00:59:27 64 223 26. -2
38. Rambo 00:59:38 63 192 35.
39. Dan Dvořáček 01:00:33 62 164 44. +3
40. Kožich 01:00:47 61 176 38. +2
41. Komanč 01:01:07 60 160 46. +4
42. Mejla 01:02:53 59 168 41. +3
43. Leoš Bogar 01:03:13 58 93 75. +49
44. (6.) Radka Ouhrabková 01:03:49 57 181 37. (5.) (+1)
45. Čépa 01:04:54 56 111 64. +41
46. Petr Majner 01:06:19 55 136 53. +18
47. Raďoch 01:06:47 54 149 47. +11
48. (7.) Jitka Košíková 01:08:28 53 166 42. (6.) (+2)
49. Vláďa Pokorný 01:08:47 52 146 49. +10
50. Vladimír Kuchař 01:10:22 51 91 79. +42
51. Jaromír 01:10:37 50 136 54. +14
52. (8.) Marcela Konečná 01:10:58 49 135 55. +12 (10.) (+2)
53. (9.) Helena Zemková 01:12:07 48 90 81. +37 (17.) (+12)
54. (10.) Martina Hanzlíčková 01:15:25 47 138 50. +13 (7.) (+3)
55. (11.) Kamila Knoblochová 01:15:52 46 91 80. +35 (16.) (+12)
56. (12.) Lisa Kalinová 01:17:06 45 136 51. +9 (8.) (+1)
57. Štěpán Dočkal 01:18:37 44 118 61. +17
58. (13.) Ella Kalinová 01:26:41 43 111 63. +23 (13.) (+5)
59. Radek Duchoslav 01:27:46 42 42 121-122.
60. Martina Blahutová 01:28:54 41 41 123-124.
61. Prokop Zýka 01:32:38 40 107 65. +23
62. (14.) Veruňáková Petra 01:42:54 39 39 125. (30.)
63. Pepa Goder 00:46:26 -1 K 38 276 8. -1
64. Tomáš Dočkal 00:49:46 -1 K 37 228 24. -6
65. Jakub Hampl 01:14:55 -1 K 36 36 126-128.
66. Matěj Vlachovský 01:15:51 -1 K 35 35 129.
67. Jelen 00:53:35 -5 K 34 132 56. -3
68. (15.) Blanka Svobodová 09:59:59 -16 K 33 94 74. +24 (14.) (+8)
Děti
pořadí účastník čas kontroly body součet žebříček
1. Vít Ouhrabka 00:48:27 30 125 3. -1
2. Bára Ouhrabková 01:14:49 29 85 8.
3. Andrea Svobodová 09:59:59 -11 K 28 91 7.
Pořadatelé
(pořadatel) Miroslav Šimek 100 238 20. +9
nejlepší čas
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. Martin Štěňha 299 3 1
2. KLádin 298 4 0
3. Honza Vacek 293 4 0
4. +1 Hvězdář 285 4 0
5. -1 Mirek Kalina 284 4 0
6. Jirka Suchý 283 3 0
7. +6 Filip Hegner 277 3 0
8. -1 Pepa Goder 276 4 0
9. +2 Matěj Mišoň 273 4 0
10. +2 Pavel Štáfek 272 3 0
11. -1 Aleš Bitter 271 4 0
12. -3 Svoby 271 4 0
13. +1 Jirka Hejna 266 4 0
14. -6 (1.) Iva Mědílková 259 3 1
15. +7 Ctibor Havlík 256 4 0
16. +1 Martin Lesage 255 4 0
17. +3 Libor Hudec 245 4 0
18. +7 Honza Bednařík 243 4 0
19. +2 (2.) (+1) Míša Lacigová 240 4 0
20. +9 Miroslav Šimek 238 1 2
21. +6 Vydřisko 233 4 0
22. -3 (3.) (-1) Jitka Tili Akrmanová 233 4 1
23. Borek Coufal 230 4 0
24. -6 Tomáš Dočkal 228 4 0
25. +1 RaMach 228 4 0
26. -2 Petr Zloský 223 3 1
27. +5 Jiří Paulíček 219 4 0
28. Vítek Zýka 215 4 0
30. +3 (4.) Markéta Kalinová 209 4 0
31. +5 Michal Průša 206 4 0
32. -1 Santini tetřev 205 4 0
33. +5 Jarda Nitka 203 4 0
34. +21 Kouřa 192 2 0
35. Rambo 192 3 0
36. +5 Josef Voprsalek 181 3 0
37. (5.) (+1) Radka Ouhrabková 181 4 0
38. +2 Kožich 176 4 0
39. -24 Tomáš Bezouška 173 2 0
40. -24 Martin Vedral 171 2 0
41. +3 Mejla 168 4 0
42. (6.) (+2) Jitka Košíková 166 4 0
43. +29 Jakub Svatý 165 2 0
44. +3 Dan Dvořáček 164 4 0
45. +36 Ondra Pospíšil 162 2 0
46. +4 Komanč 160 3 0
47. +11 Raďoch 149 3 0
48. +31 Petr Marusič 146 2 0
49. +10 Vláďa Pokorný 146 3 0
50. +13 (7.) (+3) Martina Hanzlíčková 138 4 0
52. +48 (9.) (+14) Terka Hnátková 136 2 0
53. +18 Petr Majner 136 4 0
54. +14 Jaromír 136 4 0
55. +12 (10.) (+2) Marcela Konečná 135 3 0
56. -3 Jelen 132 3 0
57. -23 (11.) (-6) Rozálie Kuchařová 129 2 0
58. +39 Ffilip 129 2 0
60. -21 (12.) (-5) Tereza Kadlecová 121 2 0
62. -19 Daniel Čermák 112 2 0
64. +41 Čépa 111 2 0
66. -21 Jakub Klapka 107 2 0
67. -21 Gunde Svan 103 2 0
68–69. -20 Needy 100 1 0
68–69. -20 Vojtěch Stránský 100 1 0
70. -19 Robert Sedlecký 100 1 1
71. -19 Příba 100 0 1
72. -18 Pavel Kurz 97 1 0
73. -16 Obuch 95 1 0
74. +24 (14.) (+8) Blanka Svobodová 94 3 0
75. +49 Leoš Bogar 93 2 0
77–78. -16 Jan Kolaja 91 1 0
77–78. -16 Tomáš Johanovský 91 1 0
79. +42 Vladimír Kuchař 91 2 0
80. +35 (16.) (+12) Kamila Knoblochová 91 2 0
81. +37 (17.) (+12) Helena Zemková 90 2 0
82. -18 (18.) (-7) Kate 89 1 0
83. -18 Eda Folprecht 88 1 0
84. -18 Kari 86 1 0
86. +13 Vladimír Němec 85 3 0
87. -18 Martin Smrt 83 1 0
88. -18 (20.) (-7) Lucka Messnerová 82 2 0
89. -16 Miroslav Rypáček 78 1 0
90. -16 Martin Trávník 78 2 0
91. -16 Kryštof Průša 77 1 0
92. -16 (21.) (-7) Valerie 76 1 0
93. -16 (22.) (-7) Maruška Hrdinová 75 1 0
94. -15 David Náhlovský 74 1 0
95. -13 (23.) (-7) Lišanda 72 2 0
96. -13 Šéba 71 1 0
98. -14 (24.) (-7) Vlčkajda 70 1 0
99. -14 Bernard 69 1 0
100. -13 (25.) (-6) Romča Mrázková 68 1 0
101. -12 Franta Duda 67 1 0
102. -12 Luděk Kadlec 67 2 0
103–104. -12 (26.) (-6) Dana Rypáčková 65 1 0
103–104. -12 Jakub Vít 65 1 0
105–106. -11 V. R. 63 1 0
105–106. -11 Vorel 63 1 0
108. -12 Honza V 62 1 0
110. -9 Richard 59 2 0
111. -9 Pavel Kuchař 57 2 0
112. -8 (28.) (-3) Jarka 56 2 0
113–114. -7 Jiří Veruňák 52 1 0
113–114. -7 Tomáš Buňata 52 1 0
115. -6 Pepa Jiráček 50 1 0
116. -5 Michal Geisler 47 1 0
117. -5 (29.) (-2) Žofie Veruňáková 46 2 0
120. -3 Jiří Pavlů 43 1 0
121–122. -3 Denis Mazur 42 1 0
121–122. Radek Duchoslav 42 1 0
123–124. Martina Blahutová 41 1 0
123–124. -3 Otík 41 1 0
125. (30.) Veruňáková Petra 39 1 0
126–128. Jakub Hampl 36 1 0
126–128. -4 Jan Sixta 36 1 0
126–128. -4 Radim Skála 36 1 0
129. Matěj Vlachovský 35 1 0
130. -5 Tomáš Štec 34 1 0
131–132. -5 Honza Picka 32 1 0
131–132. -5 (31.) (-1) Karolina Jenikova 32 1 0
133. -5 (32.) (-1) Hanka Pakostová 31 1 0
134–135. -5 David Meier 30 1 0
136. -5 Adam Léhar 30 1 0
137. -5 (34.) (-1) Ema Štěpánková 28 1 0
138. -5 (35.) (-1) Muštelka 28 1 0
139. -5 Miloslav Toušek 27 1 0
140. -5 Juráš Veruňák 26 1 0
142. -5 Marek Kamerer 25 1 0
145. -5 Herry 22 1 0
147. -5 (37.) (-1) Eva Bednaříková 20 1 0
148. -5 Emil Mrázek 18 1 0
149. -5 Radek Dlouhý 18 1 0
150. -5 Tomáš Sixta 17 1 0
151. -5 (38.) (-1) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 210 4 0
2. +1 Lisa Kalinová 136 4 0
3. -1 Vít Ouhrabka 125 3 0
4. Štěpán Dočkal 118 3 0
5. Ella Kalinová 111 4 0
6. Prokop Zýka 107 4 0
7. Andrea Svobodová 91 4 0
8. Bára Ouhrabková 85 3 0
9. Oskar Kalina 70 3 0
10. Natálka Bartošová 62 3 0
11. Martin Bartoš 61 3 0
12. Vojta Bednařík 45 2 0
13. Kryštof Horák 43 2 0
14. Šárka Rypáčková 30 1 0
15. Matěj Pavlů 26 1 0
16–17. Erik Zýka 23 1 0
16–17. Radim Rypáček 23 1 0
18. Berta Mrázková 21 1 0
| 06. 05. 2022 23:00 Mělník - Chloumek (midle): výsledky

Zveřejněny výsledky z 4. tréninku / Mělník – Chloumek (midle) a také aktuální žebříček.