17. trénink – XL Velbloud II. etapa

Ročník: 2022
Místo: Kbely
Datum: st 28. 9.
Trénink na krabičkách (SI):
Dětská trať:
Půjčování mapníků:
Příspěvek na mapu: liga Kč, děti Kč
Kontrol: 54
Účastníků: 36 10 žen, 26 mužů
Pořádá: Robert Sedlecký, Petr Zloský Robert Sedlecký
Petr Zloský
Místo: Kbely
Přílohy výsledky

playmap -- postupy

mapa -- II.etapa

celkové výsledky

Diskuse
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Zatím žádné komentáře.

Přihlášky ještě nejsou otevřeny.

pořadí ženy účastník čas kontroly body součet žebříček žebříček ženy
1. Honza Vacek 01:56:50 100 1287 2. +1
2. KLádin 01:59:30 99 1288 1.
3. Mirek Kalina 02:16:50 98 1246 4.
4. (1.) Terka Hnátková 02:21:00 97 948 23. +2 (2.) (+1)
5. Hvězdář 02:21:20 96 1240 5.
6. Kryštof Průša 02:22:15 95 172 107. +63
7. Petr Marusič 02:29:05 94 1082 15. +1
8. Martin Lesage 02:32:00 93 1098 14. +1
9. Ctibor Havlík 02:32:30 92 1138 9.
10. Jarda Nitka 02:38:00 91 1110 12. +1
11. Jirka Hejna 02:39:20 90 1113 11. +1
12. Jiří Veruňák 02:41:55 89 842 32. +1
13. Honza Bednařík 02:42:20 88 1126 10.
14. Marián Bartoš 02:43:50 87 564 50. +3
15. (2.) Iva Mědílková 02:45:15 86 1061 17. +1 (1.)
16. Tomáš Dočkal 02:45:50 85 1100 13. +1
17. Matěj Mišoň 02:48:05 84 1216 6. +1
18. Borek Coufal 02:53:55 83 1003 22. +2
19. Příba 02:57:50 82 681 42. +3
20. (3.) Jitka Tili Akrmanová 02:58:30 81 920 26. +2 (4.) (+1)
21. Filip Bothe 02:59:20 80 753 35. +3
22. Vítek Zýka 03:04:25 79 1065 16. +1
23. Michal Průša 03:08:20 78 599 48. +3
24. Bernard 03:15:55 77 381 62. +14
25. (4.) Jitka Košíková 03:27:30 76 741 37. +3 (7.)
26. (5.) Petra Veruňáková 03:34:20 75 430 56. +9 (10.) (+5)
27. Vorel 03:51:30 74 864 30.
28. Prokop Zýka 04:23:05 73 665 43. +3
29. Jaromír 04:23:40 72 739 39.
30. (6.) Jana Akrmanová 02:45:20 -19 K 71 230 92. +19 (21.) (+3)
30. (6.) Milada Březinová 02:45:20 -19 K 71 140 118. +62 (29.) (+18)
32. Kožich 02:12:15 -22 K 69 851 31.
33. (8.) Markéta Kalinová 01:48:12 -29 K 68 911 28. -1 (5.) (-1)
33. (8.) Lisa Kalinová 01:48:12 -29 K 68 640 46. +1 (9.)
35. Svoby 01:17:40 -31 K 66 1182 7. +1
36. (10.) Martina Hanzlíčková 00:47:40 -46 K 65 771 34. +2 (6.)
Pořadatelé
(pořadatel) Robert Sedlecký 100 1022 19. +3
(pořadatel) Petr Zloský 100 878 29. +3
Mezičasy nejsou vyhodnocené.
pořadí pořadí ženy účastník body tréninků pořádání
1. KLádin 1288 16 1
2. +1 Honza Vacek 1287 15 0
3. -1 Martin Štěňha 1284 12 2
4. Mirek Kalina 1246 16 1
5. Hvězdář 1240 16 0
6. +1 Matěj Mišoň 1216 16 1
7. +1 Svoby 1182 17 0
8. -2 Filip Hegner 1143 11 1
9. Ctibor Havlík 1138 15 0
10. Honza Bednařík 1126 15 0
11. +1 Jirka Hejna 1113 14 1
12. +1 Jarda Nitka 1110 16 1
13. +1 Tomáš Dočkal 1100 17 0
14. +1 Martin Lesage 1098 16 1
15. +1 Petr Marusič 1082 14 0
16. +1 Vítek Zýka 1065 16 1
17. +1 (1.) Iva Mědílková 1061 13 2
18. -7 Aleš Bitter 1026 12 0
19. +3 Robert Sedlecký 1022 11 3
21. -1 Jiří Paulíček 1005 12 1
22. +2 Borek Coufal 1003 14 0
23. +2 (2.) (+1) Terka Hnátková 948 12 0
24. -3 (3.) (-1) Míša Lacigová 932 11 1
25. -2 Libor Hudec 921 11 0
26. +2 (4.) (+1) Jitka Tili Akrmanová 920 15 1
27. -1 Santini tetřev 912 15 0
28. -1 (5.) (-1) Markéta Kalinová 911 14 1
29. +3 Petr Zloský 878 11 3
30. Vorel 864 14 1
31. Kožich 851 14 0
32. +1 Jiří Veruňák 842 13 0
33. -4 Tomáš Bezouška 820 9 0
34. +2 (6.) Martina Hanzlíčková 771 16 2
35. +3 Filip Bothe 753 11 0
36. +1 Mejla 748 13 0
37. +3 (7.) Jitka Košíková 741 15 0
38. -4 Vydřisko 740 11 0
39. Jaromír 739 17 0
40. -5 Josef Voprsalek 717 12 0
41. +2 Komanč 686 13 0
42. +3 Příba 681 6 2
44. -3 Pavel Štáfek 664 8 0
45. -3 (8.) Lucka Messnerová 660 10 0
47. -3 RaMach 600 9 0
48. +3 Michal Průša 599 9 0
49. Petr Majner 571 13 0
50. +3 Marián Bartoš 564 8 0
51. -3 Jirka Suchý 560 5 1
52. -2 Raďoch 542 11 0
53. -1 Jakub Klapka 520 9 0
54. Martin Trávník 460 9 0
55. Herry 453 8 0
56. +9 (10.) (+5) Petra Veruňáková 430 10 0
57. -1 (11.) (-1) Radka Ouhrabková 399 7 0
58. -1 Needy 398 4 0
59. -1 Pepa Goder 397 5 0
60. -1 (12.) (-1) Maruška Hrdinová 389 5 0
61. -1 Franta Duda 388 6 0
62. +14 Bernard 381 6 0
63. -2 Pavel Novák 377 7 0
65. -2 (14.) (-1) Romča Mrázková 367 5 0
66. -2 (15.) (-1) Dana Rypáčková 363 4 1
67. -1 Eda Folprecht 354 4 0
68. -1 Rambo 351 6 0
69. -1 Daniel Čermák 348 6 0
70. -1 Petr Šimek 340 4 0
71. -1 Míra Štochel 340 4 0
73. -2 (16.) Valerie 329 4 0
74. -2 Dan Dvořáček 325 7 0
75. -2 Tomáš Johanovský 315 4 0
76. -1 kliiima 310 4 0
77. Honza V 303 4 0
78. (17.) Jarka 296 8 0
79. (18.) Lišanda 289 7 0
80. Čáp 285 4 0
81. Tomáš Doležal 279 4 0
82. Miroslav Šimek 277 2 2
83. Vláďa Pokorný 276 6 0
84. David Náhlovský 273 4 0
86. Martin Vedral 257 3 0
87. Miroslav Rypáček 248 2 1
88. Jakub Vít 244 4 0
89. (19.) Žofka 243 3 0
90. Čépa 235 4 0
91. (20.) Blanka Svobodová 235 7 0
93. -1 Jakub Svatý 225 3 0
94. -1 Tomáš Hyánek 221 5 0
95. -1 (22.) (-1) Muštelka 200 6 0
96. -1 Jiří Stránský 198 2 0
97. -1 Tomáš Štec 197 4 0
98. -1 Obuch 192 2 0
99. -1 Kouřa 192 2 0
100. -1 Martin Sajal 185 2 0
101. -1 Slavecek Bubaku 185 3 0
102. -1 Richard Wohanka 184 2 0
103. -1 Jelen 181 4 0
107. +63 Kryštof Průša 172 2 0
108. -2 Myrek 172 2 0
109. -2 Martin Smrt 166 2 0
110. -2 David Meier 164 3 0
111. -2 Ondra Pospíšil 162 2 0
112. -2 (24.) (-1) Kristina Gybasova 162 4 0
113. -1 (25.) Jindra Vostrá 156 3 0
117. -1 (28.) Ploutev 143 2 0
118. +62 (29.) (+18) Milada Březinová 140 2 0
119. -2 Zdeněk Papež 135 2 0
120. -2 (30.) (-1) Marcela Konečná 135 3 0
121. -2 (31.) (-1) Kamila Knoblochová 134 3 0
123. -2 Julca Folprechtova 129 2 0
124. -2 (33.) (-1) Rozálie Kuchařová 129 2 0
125. -2 Ferda Polášek 123 2 0
126. -2 (34.) (-1) Tereza Kadlecová 121 2 0
127. -2 Richard 119 4 0
128. -2 Otík 117 2 0
130. -2 Vojta Svoboda 115 2 0
131. -2 (36.) (-1) Kristina Blažková 107 2 0
132. -2 (37.) (-1) Vlčkajda 106 2 0
133. -2 Vladimír Němec 106 4 0
134. -2 Lukas Folprecht 105 2 0
135. -2 (38.) (-1) Katka Folprechtová 104 2 0
136. -2 Gunde Svan 103 2 0
137. -2 (39.) (-1) Karolina Jenikova 102 3 0
138. -2 Vojtěch Stránský 100 1 0
139–141. -2 Adam Hájek 100 0 1
139–141. -2 Petr Vacek 100 0 1
139–141. -2 pakuo 100 0 1
142–145. -2 Bet Procházka 98 1 0
142–145. -2 Maty Ludvík 98 1 0
142–145. -2 Matěj Tuma 98 1 0
142–145. -2 Mára Pospíšek 98 1 0
146. -2 Pavel Kurz 97 1 0
148. -2 V. R. 96 2 0
149. -2 Lukáš Tuma 96 2 0
150. -2 (40.) (-1) Markéta Jirásková 94 2 0
151. -2 Leoš Bogar 93 2 0
152. -2 Jára Tůma 92 1 0
153–154. -2 Jan Kolaja 91 1 0
153–154. -2 Milan Jirásek 91 1 0
155. -2 Jan Sixta 91 2 0
156. -2 Vladimír Kuchař 91 2 0
157. -2 Faltik 90 1 0
158. -2 Adam Léhar 90 2 0
159. -2 (41.) (-1) Helena Zemková 90 2 0
160. -2 (42.) (-1) Kate 89 1 0
161. -2 Blonďák 88 1 0
162. -2 Pavel Müller 87 1 0
163–164. -2 Honza Urbánek 86 1 0
163–164. -2 Kari 86 1 0
165. -2 Michal Geisler 86 2 0
166. -2 Pavel Dvořák 85 2 0
167. -2 Vojta Gurecký 83 2 0
169–170. -2 Marek Lesage 79 1 0
169–170. -2 (43.) (-1) Zuzana Weissová 79 1 0
171. -2 (44.) (-1) Eva Kovářová 78 2 0
172. -2 zDenda 77 1 0
173. -1 Libor Akrman 75 1 0
174. -1 (45.) (-1) Markéta Janečková 74 1 0
175. -1 Kamenáč 73 1 0
176. -1 (46.) (-1) Jana Rehorova 73 2 0
178–179. -1 Libor Sedlecký 71 1 0
178–179. -1 Šéba 71 1 0
180. -1 (47.) (-1) Kateřina Městková 70 1 0
181. -1 (48.) (-1) Mářa 69 1 0
182. (49.) Ema Štěpánková 68 2 0
183. Lišák Domácí 68 1 0
184. František Pašek 67 1 0
185. Luděk Kadlec 67 2 0
186. Radim Skála 66 2 0
187. Radek Dlouhý 64 2 0
188–189. Ondřej Kupsa 63 1 0
188–189. Vojtěch Hlaváček 63 1 0
190–191. (50–51.) Veronika Vedralová 62 1 0
190–191. (50–51.) Zuzka Puchernová 62 1 0
192. (52.) Petra Vahalová 61 1 0
193. (53.) Majda Pospíšková 58 1 0
195–196. Filip Hajník 57 1 0
195–196. Martin Lichtenberg 57 1 0
197. Pavel Kuchař 57 2 0
198–199. Michal Schrotter 56 1 0
198–199. Šimon Dočkal 56 1 0
200. (55.) Aluunka 56 2 0
201. Filip Vaníček 55 2 0
203. Milan Meier 54 1 0
204. Karel Stejskal 53 1 0
205–206. Petr Ludvík 52 1 0
205–206. Tomáš Buňata 52 1 0
207. (57.) Klára Linhartová 51 1 0
208. Pepa Jiráček 50 1 0
209. (58.) Anna Pangrácová 48 1 0
210. Jan Volák 47 1 0
211. (59.) Žofie Veruňáková 46 2 0
212. (60.) Klára Hlaváčková 46 1 0
213. (61.) Iva Veselá 45 1 0
214–216. Jiří Fišer 44 1 0
214–216. (62–63.) Magdalena Vančáková 44 1 0
214–216. (62–63.) Ráďa Puchernová 44 1 0
217. Jiří Pavlů 43 1 0
218–220. Denis Mazur 42 1 0
218–220. Petr Bašus 42 1 0
218–220. Radek Duchoslav 42 1 0
221. (64.) Eva Bednaříková 41 2 0
222–224. Martin Plíva 41 1 0
222–224. Martina Blahutová 41 1 0
222–224. Petr Stibal 41 1 0
225–226. Franta Metrobus 39 1 0
225–226. (65.) Veruňáková Petra 39 1 0
227. Venca 38 1 0
228. Daniel Stránský 37 1 0
229–231. Jakub Hampl 36 1 0
229–231. Slavek Zamazal 36 1 0
229–231. (66.) Tinkara Troha 36 1 0
232. Matěj Vlachovský 35 1 0
233–234. (67.) Martina Zyková 33 1 0
233–234. Matěj Ungrman 33 1 0
235–237. (68–69.) Alice Treglerová 32 1 0
235–237. Honza Picka 32 1 0
235–237. (68–69.) Pavla Prylova 32 1 0
238. (70.) Hanka Pakostová 31 1 0
239. Šimon Novák 30 1 0
240. Štěpán Novák 29 1 0
241. Matik 29 1 0
242–244. (71–72.) Julie Veselá 27 1 0
242–244. Laura Jirásková 27 1 0
242–244. (71–72.) Lucie Hlaváčková 27 1 0
245–246. Ataman 27 1 0
245–246. Miloslav Toušek 27 1 0
247–248. Juráš Veruňák 26 1 0
250–251. Kuba Kovář 25 1 0
252. Marek Kamerer 25 1 0
253. Viktor Kollinger 23 1 0
254. Adam Urban 22 1 0
256. Emil Mrázek 18 1 0
257. Tomáš Sixta 17 1 0
258. (75.) Lenka SAM 17 1 0
Junior trophy
pořadí účastník body tréninků pořádání
1. Radek Lesage 1020 15 0
2. Prokop Zýka 665 16 0
3. Lisa Kalinová 640 17 0
4. Ella Kalinová 367 12 0
5. Oskar Kalina 332 13 0
6. Vít Ouhrabka 259 6 0
7. +3 Jana Akrmanová 230 5 0
8. -1 Martin Bartoš 176 8 0
9. -1 Kryštof Horák 174 7 0
10. -1 Sofie Stránská 173 2 0
11. Štěpán Dočkal 153 4 0
12. Natálka Bartošová 152 7 0
13. Šárka Rypáčková 148 5 0
14. Bára Ouhrabková 132 5 0
15. Andrea Svobodová 115 4 0
16. Radim Rypáček 96 4 0
17. Erik Zýka 79 3 0
18. Vojta Bednařík 72 3 0
19. Mia Jirásková 57 2 0
20. Ella Lesage 54 2 0
21. Jakub Král 26 1 0
22. Matěj Pavlů 26 1 0
23. Lucka Hánělová 25 1 0
24. Berta Mrázková 21 1 0
| 29. 09. 2022 21:49 XL Velbloud II. etapa (Kbely): výsledky

Zveřejněny výsledky z 17. tréninku / XL Velbloud II. etapa (Kbely) a také aktuální žebříček.